1/16

КМ NaGori

Зимна Вода
вул. Миколи Гоголя
Очікуємо старт продажу

Планування та ціни в КМ NaGori

Ціни та наявність актуальні на 4 липня 2025
Повідомити про неточності
3-кімнатні таунхауси
157.89 м2
від ‍8 412 200 ₴
від ‍53 279 ₴ за м2
3-кімнатні будинки
157.89 м2
від ‍9 463 750 ₴
від ‍59 939 ₴ за м2
3-кімнатні дуплекси
121.65 – 157.89 м2
від ‍7 561 600 ₴
від ‍53 279 ₴ за м2

КМ NaGori на мапі

Характеристики проекту

Підпишіться на старт продажів цього ЖК
Ми надішлемо лист, як тільки почнуться продажі або з'явиться нова інформація про цей ЖК
Сподобалося КМ NaGori?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Також цей ЖК називають НаГорі.

Яка адреса КМ NaGori?

вул. Миколи Гоголя.

Які квартири є в продажу в КМ NaGori в ?

У продажу 3-кімнатні таунхауси, 3-кімнатні будинки, 3-кімнатні дуплекси.

Скільки коштує метр квадратний в КМ NaGori?

Очікуємо старт продажу.