1/19

вул. Сонячна, 43

Кротошин
Будинки від забудовника
від ‍5 993 900 ₴
Ціна за м2
від ‍47 700 ₴
$

Планування та ціни в ЖК за вул. Сонячна, 43

Ціни та наявність актуальні на 28 апреля 2026
Повідомити про неточності
3-кімнатні дуплекси
125.72 м2
від ‍5 993 900 ₴
від ‍47 677 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
4-кімнатні дуплекси
125.72 м2
від ‍5 993 900 ₴
від ‍47 677 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.

вул. Сонячна, 43 на мапі

Розстрочка в вул. Сонячна, 43

Доступно
На 1 рік та 6 місяців · 1-й внесок від 50%

Характеристики проекту

Підпишіться на оновлення цього ЖК
Ми надішлемо листа, як тільки оновими ціни, статус та хід будівництва, додамо планування чи дізнаємося ще щось корисне про цей ЖК.
Сподобалося вул. Сонячна, 43?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Яка адреса ?

вул. Сонячна, 43.

Які квартири є в продажу в вул. Сонячна, 43 в ?

У продажу 3-кімнатні дуплекси, 4-кімнатні дуплекси.

Скільки коштує метр квадратний в вул. Сонячна, 43?

Метр квадратний в цьому комплексі коштує від ‍47 700 ₴.

Як купити квартиру в вул. Сонячна, 43 в ?

Способи купівлі квартири в вул. Сонячна, 43: Розтермінування від забудовника.