1/14

КМ Нова Мрія

Гостомель
вул. Остромирська, 65/3
Будинки від забудовника
від ‍2 837 100 ₴
Ціна за м2
від ‍39 950 ₴
$
Забудовник

Планування та ціни в КМ Нова Мрія

Ціни та наявність актуальні на 15 квітня 2026
Повідомити про неточності
2-кімнатні таунхауси
71 м2
від ‍2 837 100 ₴
від ‍39 959 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
3-кімнатні таунхауси
80 м2
від ‍3 374 350 ₴
від ‍42 179 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
3-кімнатні будинки
98 м2
від ‍4 133 550 ₴
від ‍42 179 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.

КМ Нова Мрія на мапі

Розстрочка в КМ Нова Мрія

Доступно
На 10 місяців · 1-й внесок від 30%

Характеристики проекту

Підпишіться на оновлення цього ЖК
Ми надішлемо листа, як тільки оновими ціни, статус та хід будівництва, додамо планування чи дізнаємося ще щось корисне про цей ЖК.
Сподобалося КМ Нова Мрія?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Яка адреса КМ Нова Мрія?

вул. Остромирська, 65/3.

Які квартири є в продажу в КМ Нова Мрія в ?

У продажу 2-кімнатні таунхауси, 3-кімнатні таунхауси, 3-кімнатні будинки.

Скільки коштує метр квадратний в КМ Нова Мрія?

Метр квадратний в цьому комплексі коштує від ‍39 950 ₴.

Як купити квартиру в КМ Нова Мрія в ?

Способи купівлі квартири в КМ Нова Мрія: Розтермінування від забудовника.