1/13

КМ River Yard

Угорники
вул. Берегова, 2
Будинки від забудовника
від ‍4 217 900 ₴
Ціна за м2
від ‍30 150 ₴
$

Планування та ціни в КМ River Yard

Ціни та наявність актуальні на 9 квітня 2026
Повідомити про неточності
3-кімнатні будинки
110 м2
від ‍4 883 900 ₴
від ‍44 399 ₴ за м2
3-кімнатні дуплекси
140 м2
від ‍4 217 900 ₴
від ‍30 128 ₴ за м2

КМ River Yard на мапі

Розстрочка в КМ River Yard

Доступно
На 1 рік · 1-й внесок від 40%

Характеристики проекту

Підпишіться на оновлення цього ЖК
Ми надішлемо листа, як тільки оновими ціни, статус та хід будівництва, додамо планування чи дізнаємося ще щось корисне про цей ЖК.
Сподобалося КМ River Yard?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Також цей ЖК називають Рівер Ярд.

Яка адреса КМ River Yard?

вул. Берегова, 2.

Які квартири є в продажу в КМ River Yard в ?

У продажу 3-кімнатні будинки, 3-кімнатні дуплекси.

Скільки коштує метр квадратний в КМ River Yard?

Метр квадратний в цьому комплексі коштує від ‍30 150 ₴.

Як купити квартиру в КМ River Yard в ?

Способи купівлі квартири в КМ River Yard: Розтермінування від забудовника.