1/6

КМ Solomon Residence

Татарів
Будинки від забудовника
від ‍10 524 000 ₴
Ціна за м2
від ‍140 300 ₴
$
Забудовник

Планування та ціни в КМ Solomon Residence

Ціни та наявність актуальні на 31 марта 2026
Повідомити про неточності
2-кімнатні будинки
75 м2
від ‍10 524 000 ₴
від ‍140 320 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.

Розстрочка в КМ Solomon Residence

Доступно
на індивідуальних умовах

Характеристики проекту

Підпишіться на оновлення цього ЖК
Ми надішлемо листа, як тільки оновими ціни, статус та хід будівництва, додамо планування чи дізнаємося ще щось корисне про цей ЖК.
Сподобалося КМ Solomon Residence?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Також цей ЖК називають Соломон Резіденс.

Які квартири є в продажу в КМ Solomon Residence в ?

У продажу 2-кімнатні будинки.

Скільки коштує метр квадратний в КМ Solomon Residence?

Метр квадратний в цьому комплексі коштує від ‍140 300 ₴.

Як купити квартиру в КМ Solomon Residence в ?

Способи купівлі квартири в КМ Solomon Residence: Розтермінування від забудовника.

Хто забудовник КМ Solomon Residence в ?

Забудовником КМ Solomon Residence є TheSolomonBud.