1/12

КМ WEST TOWN XIV

Крихівці
вул. Вивізна
Будинки від забудовника
від ‍3 907 100 ₴
Ціна за м2
від ‍28 950 ₴
$
Забудовник

Планування та ціни в КМ WEST TOWN XIV

Ціни та наявність актуальні на 29 квітня 2026
Повідомити про неточності
3-кімнатні таунхауси
135 м2
від ‍4 173 500 ₴
від ‍30 915 ₴ за м2
4-кімнатні квадрекси
135 м2
від ‍3 907 100 ₴
від ‍28 941 ₴ за м2

КМ WEST TOWN XIV на мапі

Розстрочка в КМ WEST TOWN XIV

Доступно
На 2 роки · 1-й внесок від 30%

Характеристики проекту

Підпишіться на оновлення цього ЖК
Ми надішлемо листа, як тільки оновими ціни, статус та хід будівництва, додамо планування чи дізнаємося ще щось корисне про цей ЖК.
Сподобалося КМ WEST TOWN XIV?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Також цей ЖК називають Вест Таун 14.

Яка адреса КМ WEST TOWN XIV?

вул. Вивізна.

Які квартири є в продажу в КМ WEST TOWN XIV в ?

У продажу 3-кімнатні таунхауси, 4-кімнатні квадрекси.

Скільки коштує метр квадратний в КМ WEST TOWN XIV?

Метр квадратний в цьому комплексі коштує від ‍28 950 ₴.

Як купити квартиру в КМ WEST TOWN XIV в ?

Способи купівлі квартири в КМ WEST TOWN XIV: Розтермінування від забудовника.