Molodist

Новобудови Molodist

будує з 2021
molodist.life
8 проєктів
будується
19 проєктів
реалізовано
Усі міста
Вишневе
Ірпінь

Поточні проекти

7 проєктів

Реалізовані проекти

19 проєктів

Про будівельну компанію Molodist

Будівельна компанія Molodist по праву може пишатися  здобутим багаторічним досвідом зведення проєктів, бездоганними архітектурними рішеннями, унікальними технологіями проєктування, а також авторськими об'єктами нерухомості. 

У портфоліо забудовника можна побачити низку зведених та успішно зданих в експлуатацію  житлових  комплексів в Ірпені та Київській області. У сфері діяльності забудовника  також об’єкти інфраструктури, об'єкти культури  у  мальовничих куточках Ірпеня. 

Забудовник не лише створює об'єкти нерухомості, але вдосконалює простір навколо себе та втілює у життя сучасні ідеї, які суттєво покращують інфраструктуру українських міст.  

Колектив будівельної компанії Molodist — це сильні та впевнені у собі люди, які сповнені бажання  змінювати життя людей на краще.  Саме тому кожен у квадратний метр, створений забудовником вкладено   всі знання та досвід працівників компанії, а також їх турбота про інвестора. 

Будівельна компанія не лише продає квартири, вона створює  винятковий простір, у якому кожен має змогу працювати та відпочивати, розвиватися,  втілювати свої заповітні мрії, працювати,  а також отримувати насолоду від кожного  дня. 

Будівельна компанія Молодість — це законодавиця нових трендів сучасного будівельного  ринку України, яка будує майбутнє.

Також цього забудовника називають Молодість