Забудовники Одеська область

Інформація про забудовника

Діяльність будівельної компанії «CITYOFDREAMS» спрямована на те, щоб рожеву мрію про красиву квартиру зробити реальністю.

Ми займаємося розробкою проектів та зведення житлових комплексів, які оснащені сервісними та побутовими службами, що забезпечить гарантії гідних умов життя сучасної людини.

Будівельна компанія «CITYOFDREAMS

Інформація про забудовника

Компанія, в якій беззмінний лідер, творець та ідеолог - Аднан Ківан - першим і єдиним надав свої персональні гарантії. Компанія, якій немає рівних в якості і термінах будівництва. На даний момент інвестиційно-будівельна компанія неймовірними темпами зводить 779000 квадратних метрів на півдні України, серед яких - житлові комплекси, клубні будинки, котеджні селища, торговельні та бізнес -центри, готельні комплекси, які будуть здані в найближчі 18 місяців.

Інформація про забудовника

25 років роботи у житловому будівництві, більше мільйона квадратних метрів у житлових комплексах по всій Україні, де вже проживає понад 40 тисяч жителів. Це стисла біографія 28-ми українських будівельних підприємств різного профілю. Сьогодні вони об’єдналися та виходять на ринок як єдина компанія, точніше, група будівельно-інвестиціних компаній повного циклу «Perfect Group».

Ось перелік проектів, в яких зараз беруть безпосередню участь підприємства «Perfect Group»: ЖК «Французський ...

Комплекси забудовника Doma Trabotti
Інформація про забудовника

ZEZMAN - це група компаній, основною діяльністю якої є професійне управління інвестиційними проектами в сфері нерухомості. Це повний цикл робіт - від всестроннего аналізу і виявлення проблем міста, району, вулиці окремого проекту або навіть двору до введення об'єкта в експлуатацію з подальшим його обслуговуванням шляхом впровадження smart-технологій.

У перекладі на російську мову ZEZMAN означає «час прийшов», «саме час». Візуально бренд представлений знаком, який поєднує в собі годинн...

Комплекси забудовника Artville
Інформація про забудовника

Будівельно-монтажне управління № 1 успішно діє на ринку будівництва вже 70 років. БМУ-1 створено 12 квітня 1944 на базі ПСМО «Одесбуд».

За час свого існування БМУ-1 побудувало і ввело в експлуатацію понад шістдесят комплексів. Серед них не лише житлові будинки, але й великі промислові об'єкти - заводи, аеропорт, стадіон, а також лікарні, поліклініки, газетне видавництво і школи, що вже роками успішно експлуатуються.

Якість і безпека виконання робіт забезпечується величезним ...

Комплекси забудовника Зоопаркова, 8
Інформація про забудовника

Фінансово-промислова група «БУДОВА» була заснована в 1990 році в м. Одесі. Відтоді невеликий кооператив виріс в одну з провідних будівельних компаній регіону. Ідея інноваційної будівельної компанії була закладена засновниками фірми в основу всієї діяльності підприємства. Уже в 90-ті роки було очевидно, що будівельна сфера в СРСР, поряд з певним потенціалом і деякими міцними традиціями, відстала від провідних країн світу у сфері використання нових матеріалів і технологій. Заснувавши власне під...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія «Гефест» розпочала свою діяльність на українському ринку в 1997 році в місті Одесі.

Фірма «Гефест» постійно піклується про поліпшення якості та контролю на кожній стадії будівельно-монтажних робіт, має власну матеріально-технічну базу виробництва і обробки будматеріалів. А саме: виробництво найвищої якості бетону, виготовлення алюмінієвих вікон і дверей, імпорт і обробка мармуру, виробництво декоративних елементів фасадів, виготовлення металоконструкцій.

Мет...

Інформація про забудовника

Одеська будівельна компанія «Едельвейс Плес» на будівельному ринку України вже 8 років. За плечима компанії безліч побудованих адміністративних і житлових будівель в Одесі.

Комплекси забудовника Одеський Двір
Інформація про забудовника

Будівельний холдинг «ЗАРС» засновано 14 жовтня 1996 року.

Компанія «ЗАРС» здійснює повний інвестиційно-будівельний цикл від проектування до введення в експлуатацію. Будівельний холдинг «ЗАРС» - це злагоджена команда однодумців і професіоналів, яка для кожного проекту знаходить нові рішення, розуміючи сучасні тенденції і потреби своїх клієнтів.

Відмовившись від масового будівництва, команда фахівців «ЗАРС» приділяє особливу увагу архітектурному рішенню кожного будинку, вносячи св...

Комплекси забудовника Парк Совіньон
Інформація про забудовника

Компанія «Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні. За історію свого існування компанія «Інтергал-Буд» пройшла стрімкий шлях розвитку і посіла лідируюче становище на ринку будівельних компаній України, завдяки тому, що вже 12 років сумлінно виконує свої зобов'язання.

За роки своєї діяльності «Інтергал-Буд» реалізував понад 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухом...

Комплекси забудовника La Mer
Інформація про забудовника

Промислово - будівельна група «Інтобуд» - перша на півдні України будівельна компанія з повним циклом виробництва. З 2002 року компанія спеціалізується на будівництві житла, а також на виробництві будівельних матеріалів і конструкцій. За багато років роботи на будівельному ринку нами створена потужна виробнича база, придбана необхідна сучасна техніка, що дозволяє зводити об'єкти будь-якого рівня складності.

У будівництві «Інтобуд» займає нішу соціального житла. Головна відмінність від ...

Інформація про забудовника

Приватне підприємство «Каретпроект» займається інженерною і будівельною діяльністю в місті Одеса. На нашому рахунку три новобудови Одеси, серед яких 18-поверховий житловий комплекс «Квітка» (вул. 25-ї Чапаєвської Дивізії, 6/1), котеджний комплекс «Біла квітка» (вул. Вавилова, 5), а також житловий комплекс «на Каретному»(Каретний пров., 21).

Квартири в наших новобудовах одні з найбільш зручних в Одесі - вашій увазі пропонуються одно, дво-і трикімнатні квартири оригінальних планувань. Ми ...

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Одеси
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Одеси Дивитися ціни Одеси→
Квартири Одеси: новобудови і вторинний
Забудовники Одеська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Одеси представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Одеської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Одеси, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Одесі можна скористатися формою пошуку за назвою.