Avalon

Новобудови Avalon

будує з 2014
avalon.com.ua
5 проєктів
будується
12 проєктів
реалізовано
Усі міста
Вінниця
Львів

Поточні проекти

6 проєктів

Реалізовані проекти

11 проєктів

Про будівельну компанію Avalon

Інвестиційно-девелоперська компанія Avalon, де працює команда професіоналів, є одним із лідерів ринку нерухомості Львова. Понад п'ять років діяльності компанії дозволили успішно реалізувати понад дев'ять проектів. Перші два — Avalon Garden і Avalon Comfort — було здано до експлуатації у 2016 році, а вже через два роки після заснування компанії, житлові комплекси Avalon та Avalon Lux здобули одну з найпрестижніших світових премій у галузі нерухомості — European Property Awards у Лондоні.

Гасло компанії — впроваджувати новітні технології у створення сучасного житла, яке задовольняє примхи кожного  власника. Підтримка закордонних колег і перевірених часом партнерів дає змогу Avalon реалізовувати своє бачення розвитку сучасного мегаполісу з думкою про його мешканців та відповідальністю перед майбутніми поколіннями. Компанія використовує тільки сучасні, високоякісні сертифіковані матеріали.

Проектуючи нові житлові комплекси, фахівці Avalon керуються філософією «місто в місті», що передбачає об'єкти соціальної інфраструктури та приміщення комерційного призначення, які створюють додатковий комфорт та затишок для мешканців. Для їх проектування компанія співпрацює з кваліфікованими експертами та консультантами.

Ще одним напрямом діяльності Avalon є благодійність. Спілка активно співпрацює з Благодійним Фондом «Рідні», OKKO Group та медичним центром Medicover, завдяки чому підтримує медичні заклади Львівщини.

Також цього забудовника називають Авалон