AiD Group

Новобудови AiD Group

будує з 2017
aid.group
21 проєкт
будується
4 проєкти
реалізовано

Про будівельну компанію AiD Group

Українська компанія AiD Group активно функціонує на ринку житлової нерухомості Києва. Забудовник будує якісне житло у передмісті столиці - Ірпені та пропонує клієнтам велике розмаїття вибору: від невеликої квартири до комфортного приватного будинку. Забудовник використовує якісні та надійні  матеріали.

Водночас компанія не ставить за мету будувати більше ніж інші, її мета – старанно збудувати житло у встановлений термін. Забудовник пропонує лояльні ціни та спеціальні програми розстрочки, аби кожен міг придбати житло своєї мрії за якомога вигідними цінами. 

Забудовник обирає найліпше розташування для власних об’єктів, аби клієнти могли якнайшвидше дістатися столиці, і водночас  комфортно користуватися усіма можливостями розвиненої інфраструктури міста. Стильна архітектура новобудов спілки дивовижно поєднана з багаторічними соснами, дубами та кленами. Компанія є відповідальним забудовником, максимально намагається зберегти куточки живої природи, декорувати прибудинкову територію кущами ялівцю, туями та ялинами. У портфоліо AiD Group є просторі квартири, затишні будинки, стильні таунхауси та комфортні дуплекси.

Фахівці AiD Group завжди підкажуть, як вигідно інвестувати свої кошти, аби насолодитися комфортом навколишнього простору та почуттям безпеки.

Компанія будує житло, у якому варто жити. З AiD Group купівля нерухомості стане гарною інвестицією у майбутнє, а мрія про життя подалі від галасливої та задимленої столиці, стане реальністю, адже не тільки не будує житло, AiD Group будує простір для життя!

Також цього забудовника називають АиД Груп