Євротранс

Євротранс

Будує житло з 1999
від ‍37 800 ₴ / м2

Новобудови Євротранс  1 об'єкт в продаже

ЖК GENESIS
від ‍37 800 ₴ / м2
Здача: 4 кв. 2023
Київ, пров. Індустріальний, 2

Всі ЖК Євротранс на мапі

Будує житлові комплекси в Києві

Про будівельну компанію Євротранс

Компанія Євротранс провадить активну діяльність на ринку нерухомості з 1999 року та є експертом у галузі проєктування та будівництва житлових комплексів європейської якості.

Співпрацюючи зі своїм незмінними стратегічним партнером – будівельною компанією Мега Профіт Груп, яка виступає генеральним підрядником на багатьох об’єктах, та власним проєктним та архітектурним бюро у складі компанії пропонує українському ринку сучасний і раціональний підхід до об'єкта на всіх етапах його розробки: від маркетингових досліджень і первинного аналізу ділянки, до дизайну внутрішніх приміщень та здачі об’єкта в експлуатацію.

Після завершення будівництва компанія завжди створює власні експлуатаційні організації для подальшого належного обслуговування будинків і споруд та ефективного керування використанням нерухомих площ.

Компанія будує свої об'єкти надійно та вчасно, використовує найкращі матеріали та пишається командою досвідчених професіоналів.

Євротранс виступив девелопером та виконував проєктні роботи житлового комплексу Genesis у Києві.

Компанія перебуває у стані постійного розвитку, налаштуванні та впровадженні вдосконалених систем роботи, навчанні та тренінгу персоналу, пошуку і впровадженні новітніх технологій.