1/9

КМ YOND.City

Гнідин
Будинки від забудовника
від ‍3 643 850 ₴
Ціна за м2
від ‍57 700 ₴
$
Концепт Груп
Забудовник проєкту

Планування та ціни в КМ YOND.City

Ціни та наявність актуальні на 21 квітня 2026
Повідомити про неточності
1-кімнатні таунхауси
56.66 м2
від ‍3 643 850 ₴
від ‍64 311 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
2-кімнатні таунхауси
69.71 м2
від ‍11 099 750 ₴
від ‍159 228 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
3-кімнатні таунхауси
101.92 – 112.75 м2
від ‍5 882 700 ₴
від ‍57 719 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.

Розстрочка в КМ YOND.City

Доступно
На 6 місяців · 1-й внесок від 30 - 50% · 7.0% річних

Характеристики проекту

Підпишіться на оновлення цього ЖК
Ми надішлемо листа, як тільки оновими ціни, статус та хід будівництва, додамо планування чи дізнаємося ще щось корисне про цей ЖК.
Сподобалося КМ YOND.City?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Також цей ЖК називають Йонд.Сіті.

Які квартири є в продажу в КМ YOND.City в ?

У продажу 1-кімнатні таунхауси, 2-кімнатні таунхауси, 3-кімнатні таунхауси.

Скільки коштує метр квадратний в КМ YOND.City?

Метр квадратний в цьому комплексі коштує від ‍57 700 ₴.

Як купити квартиру в КМ YOND.City в ?

Способи купівлі квартири в КМ YOND.City: Розтермінування від забудовника.

Хто забудовник КМ YOND.City в ?

Забудовником КМ YOND.City є Концепт Груп.