1/16

КМ Мері Ленд

Рудно
Будинки від забудовника
від ‍3 551 950 ₴
Ціна за м2
від ‍38 200 ₴
$
Забудовник

Планування та ціни в КМ Мері Ленд

Ціни та наявність актуальні на 28 квітня 2026
Повідомити про неточності
3-кімнатні таунхауси
91 – 93 м2
від ‍3 551 950 ₴
від ‍38 193 ₴ за м2

КМ Мері Ленд на мапі

Розстрочка в КМ Мері Ленд

Доступно
На 6 місяців · 1-й внесок від 30%

Характеристики проекту

Підпишіться на оновлення цього ЖК
Ми надішлемо листа, як тільки оновими ціни, статус та хід будівництва, додамо планування чи дізнаємося ще щось корисне про цей ЖК.
Сподобалося КМ Мері Ленд?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Також цей ЖК називають Меріленд.

Які квартири є в продажу в КМ Мері Ленд в ?

У продажу 3-кімнатні таунхауси.

Скільки коштує метр квадратний в КМ Мері Ленд?

Метр квадратний в цьому комплексі коштує від ‍38 200 ₴.

Як купити квартиру в КМ Мері Ленд в ?

Способи купівлі квартири в КМ Мері Ленд: Розтермінування від забудовника.

Хто забудовник КМ Мері Ленд в ?

Забудовником КМ Мері Ленд є Фест Житло.