Новобудови Харкова

Продаж квартир в ЖК від забудовників
Ціна / м2
Ціна / м2
583 ₴
56 000 ₴
583 ₴ 56 000 ₴
Кількість кімнат
Кількість кімнат
Завершення будівництва
Завершення будівництва
93 житлові комплекси

Новобудови Харкова

Харків – друге за чисельністю населення українське місто. Воно представляє собою великий науковий, промисловий та культурний центр. Щорічно сюди переїжджають тисячі людей з України та інших країн. Багато з них бажають купити квартиру в новобудові. В цьому контексті Харків багатий на різні пропозиції. В ЖК Харкова можна знайти нову квартиру на будь-який смак та гаманець.

Які пропозиції існують на первинному ринку Харкова?

На первинному ринку Харкова можна придбати квартири класу Економ, Покращений економ, Комфорт, Бізнес та Еліт. Також можна знайти новобудови з квартирами на кшталт «готельок» (кімнат готельного типу).

Якщо ви бажаєте купити квартиру від забудовника, Харків може запропонувати вам різноманітні варіанти. Тут пропонують 1-4-кімнатні квартири, студії, дворівневі та смарт-квартири. Практично у всіх ЖК квартири продаються без ремонту. Знайти нове житло з ремонтом буде досить важко. Багато квартир мають індивідуальне опалення.

Можна купити житло на етапі будівництва або вже готове приміщення. Вартість квартири залежить не лише від етапу, на якому її купують, але й від розмірів корисної площі, поверху, району, наявності балкону та додаткових зручностей.

Де розташована більшість новобудов та чому?

Більшість новобудов Харкова знаходиться в Шевченківському районі. Ціни на квартири в цьому районі зазвичай високі. В основному тут знаходиться нерухомість класу Бізнес. В районі хороша екологічна ситуація. Він вважається одним із найгарніших районів міста. Тут розташовані парк Горького, Міський сад імені Т. Г. Шевченка та зоопарк.

Багато новобудов зосереджені у Московському та Київському районах міста. Московський – один із найбільш густонаселених міських районів в Україні. Тут знаходяться новобудови різноманітних класів – від Економ до Бізнес. Також тут можна купити «готельку». У цьому районі переважно купують квартири молоді сім’ї. Те саме стосується і Київського району.

Практично усі новобудови класу Еліт розташовані в центральній, історичній частині міста. Це престижний район Харкова. Тут знаходяться закриті дорогі ЖК, список яких поповнюється, хоч і повільно.

Купити квартиру в новобудові можна в Холодногірському та Новобаварському районах. Тут можна знайти новобуд практично любого класу. Райони відомі своєю зручною транспортною розв’язко та розвиненою інфраструктурою.

Які зручності передбачені в новобудовах?

Квартири в новобудовах більш сучасні. В них більше простору. Площа кімнати в новобудові може прирівнюватись до площі двох кімнат в хрущовці.

Новобудови – це безпечна нерухомість. Такі будинки зводяться із негорючих матеріалів та облаштовані сучасними охоронними системами.

Нові ЖК вирішують проблему із транспортом. Під такими будинками зазвичай будуються великі підземні паркінги, що позбавляє власника головної болі – де поставити автомобіль у великому місті.

Більшість новобудов – це гарна нерухомість. Вони мають привабливий інтер’єр та екстер’єр. Просторий, функціональний двір, у якому передбачені дитячі майданчики та відпочинкові альтанки. Деякі новобудови облаштовані спортивними майданчиками, які дають змогу займатись фітнесом на свіжому повітрі.

Сучасні житлові комплекси – це зручна нерухомість. Новобудови облаштовані ліфтами, пандусами, системами освітлення, витяжками та іншими благами цивілізації, що здатні зробити проживання у багатоквартирному будинку більш комфортним.

Вигода від купівлі квартири у новобудові

Купити нерухомість у новобудові досить часто можна вигідніше, ніж на вторинному ринку. Особливо, якщо придбати квартиру на стадії котловану. Звісно, існують певні ризики. Однак, купуючи квартиру на цьому етапі можна заплатити на 10-50% менше, ніж при купівлі готової квартири. Враховуючи те, що швидше за все, в новій квартирі доведеться робити ремонт, заощаджені кошти можна використати саме для цієї мети.

Купівля квартири в новобудові може стати досить непоганою інвестицією. Інвестор купує житло дешевше на стадії котловану і згодом продає готову квартиру у новобудові. Продаж може здійснюватися як з чорновою обробкою, так і з ремонтом. На готовій добудованій квартирі можна заробити ті ж 10-50% від початкових інвестицій. Якщо власник продає квартиру з ремонтом, дохід може бути ще більшим.

Загальна інформація про ціни на квартири та податок на купівлю

Ціна на квартири в Харкові залежить від багатьох факторів: місцерозташування, площі, поверху, інфраструктури, різноманітних зручностей. У місті можна знайти різні варіанти квартир. Є недорогі пропозиції в спальних районах та дорогі квартири у фешенебельних частинах Харкова.

Найдорожчі квартири знаходяться у центрі міста та у Шевченківському районі. Середнє по вартості житло можна придбати у Московському районі. Дешеві квартири краще шукати у Холодногірському та Новобаварському районах.

Купуючи квартиру в Харкові, доведеться заплатити держмито – 1% від вартості житла. Окрім цього, покупець також оплачує 1% внеску до Пенсійного фонду. Якщо людина купує квартиру вперше, або стоїть у черзі на житло, їй надається податкове відрахування. Не сплачують податки на купівлю квартири ветерани АТО, діти-сироти та інваліди, учасники Другої світової війни, багатодітні сім’ї, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС.