Новобудови Вінниці

Продаж квартир в ЖК від забудовників
Мікрорайони
35 житлових комплексів

Новобудови Вінниці

Вінниця – одне з найкращих українських міст для життя. Воно відоме своїми чистими вуличками, рівними дорогами, сучасним громадським транспортом, гарним ландшафтом. Якщо ви плануєте купити квартиру в новобудові, Вінниця запропонує вам різні варіанти. Звичайно, тут їх не так багато, як у Києві чи Харкові. Однак, враховуючи, що населення міста становить близько 400 тисяч людей, у більшій кількості новобудов поки що немає потреби.

Які пропозиції існують на первинному ринку Вінниці?

Майже усі новобудови Вінниці – це багатоповерхові будинки. У місті мало клубних будинків, таунхаусів та котеджів. Більшість пропозицій на первинному ринку – квартири класу комфорт. Елітних квартир у ЖК Вінниці також багато. А ось новобудови класу бізнес та економ зустрічаються нечасто.

За кількістю кімнат очолюють список одно- та двокімнатні квартири. Знайти нове трикімнатне житло складніше. А ось нова квартира з чотирма кімнатами – справжній «скарб» для Вінниці. Те саме можна сказати й про дворівневі квартири.

Здебільшого у всіх ЖК квартири продаються без ремонту. Купити житло із ремонтом складно – таких пропозицій на первинному ринку дуже мало.

У місті є як готові ЖК, так і такі, що знаходяться в процесі будівництва. Список перших та других приблизно однаковий.

Майже кожна третя новобудова Вінниці облаштована індивідуальним опаленням. Для мешканців вона здебільшого коштує дорожче, ніж центральне теплопостачання. Зате є можливість самостійно регулювати тепло відповідно до погоди, не прив'язуючись до опалювального сезону.

Де розташована більшість новобудов і чому?

Більшість новобудов Вінниці знаходиться в районах Поділля, Слов'янка та Вишенька. Поділля – відносно новий район міста. Тут можна придбати квартиру в багатоповерховій новобудові або купити таунхаус. Більшість пропозицій – житло комфорт-класу. Однак тут можна знайти квартири і в елітних ЖК.

Район Поділля розташований в безпосередній близькості від центру міста. Інфраструктура досить розвинена. Тут багато торгово-розважальних центрів, магазинів, паркінгів, дитячих садків, спортивних майданчиків та шкіл.

Якщо ви плануєте купити квартиру в новобудові, зверніть увагу на район Вишенька. Це цілком самостійний район, де є все для комфортного життя. Тут багато ТРЦ, медичних та освітніх установ, кафе, підприємств та зелених зон.

Слов'янка – спальний район Вінниці, що динамічно розвивається. Тут новобудови стали сусідами з будинками, зведеними ще в першій половині ХХ століття. Купити нерухомість у Слов'янці зазвичай бажають ті, хто цінує приватність. Більшість новобудов тут малоповерхові. Є таунхауси та котеджі. Вартість житла зазвичай висока. Особливих розваг тут немає, інфраструктура тут досить слабка.

Високі ціни на квартири і в центральній частині міста, де домінує елітне житло. Зазвичай будинки зводяться згідно індивідуальних проєктів та мають респектабельний вигляд. Центр Вінниці має багату інфраструктуру. Люди, які ведуть активне соціальне життя із задоволенням тут оселяться.

Які зручності є у новобудовах?

Вінницькі новобудови облаштовані різноманітними зручностями. Наприклад, приватний дитячий садок, куди мешканці будинку можуть відправити своїх дітей. У деяких ЖК є власні водоймища, де можна поплавати і порибалити в теплу пору року, а взимку організувати ковзанку.

Багато житлових комплексів Вінниці мають власні зелені зони або знаходяться поряд із парками та водоймами. Майже всі новобудови облаштовані спортивними майданчиками, де можуть займатися як діти, так і дорослі. Для дітей також передбачені ігрові майданчики. Багато ЖК мають закриту територію та охорону завдяки чому, випускаючи дитину у двір, можна не турбуватися, що вона кудись піде або до неї пристане незнайомець.

Деякі ЖК Вінниці мають вбудовану систему фільтрації водопровідної води, що дозволяє пити водопровідну воду та використовувати її для приготування страв. До додаткових переваг квартир у новобудовах варто віднести протипожежні системи, достатню кількість паркомісць, наявність пандусів, ліфтів та інших зручностей.

Вигода покупки квартири в новобудові

Купити квартиру в новобудові можна як для життя, так і для заробітку. У другому випадку нерухомість розглядається як об'єкт для інвестицій. Часто інвестори купують квартири за дешевою ціною на етапі будівництва, щоб потім здавати в оренду або продати квартиру в новобудові. Продаж приносить хороший дохід, оскільки житло в зданому ЖК коштує дорожче, ніж у комплексі, що будується.

Купивши квартиру в новобудові, простіше заробити на оренді нерухомості. Новобудови приваблюють орендарів більше, ніж квартири у старих будинках. Власник може розраховувати на попит. Звичайно, доведеться довго здавати житло, щоби відбити вартість квартири. Але згодом повернеться вкладене і почне надходити щомісячний стабільний дохід.

Загальна інформація про ціни квартир та податки на покупку

Ціна квартири у Вінниці може бути як високою, так і низькою. Все залежить від типу житла та району, в якому ви його купуєте. Найдорожче житло знаходиться в центральній частині міста та у районі Слов'янка. Найдешевші квартири можна знайти на околиці міста та в агломерації. Середні варіанти доступні у спальних районах.

Зверніть увагу, якщо ви плануєте купити квартиру від забудовника, Вінниця не звільнена від податків. Як і в інших містах України, за купівлю квартири доведеться перерахувати 1% від вартості державі та 1% до Пенсійного фонду. Податкові пільги надаються особам, які купують житло вперше, а також деяким верствам населення, список яких визначено законодавством.

Ціни на новобудови в інших містах

Зарванцівід ‍33 000 ₴ / м2
Агрономічневід ‍26 550 ₴ / м2
Бердичіввід ‍25 000 ₴ / м2
Хмельницькийвід ‍26 052 ₴ / м2
Зарічанивід ‍23 000 ₴ / м2
Житомирвід ‍29 159 ₴ / м2
Кам'янець-Подільськийвід ‍24 593 ₴ / м2
Звягель (Новоград-Волинський)від ‍29 925 ₴ / м2
Волочиськвід ‍25 200 ₴ / м2
Калинівкавід ‍25 000 ₴ / м2
Васильківвід ‍27 170 ₴ / м2
Гнатівкавід ‍19 750 ₴ / м2
Чайкивід ‍19 500 ₴ / м2
Вишневевід ‍33 488 ₴ / м2
Ірпіньвід ‍32 645 ₴ / м2
Київвід ‍59 319 ₴ / м2
Байківцівід ‍21 666 ₴ / м2
Вишгородвід ‍32 611 ₴ / м2
Тернопільвід ‍29 419 ₴ / м2
Чернівцівід ‍36 790 ₴ / м2