УкраїнськаРусский
    Новобудови
    КМ Riviera Village

Продаж будинків в КМ Riviera Village

Планування
Будинки
Котедж
2
3
4+
від
від
15 095 700 ₴
до
до
33 743 300 ₴
від
від
152 м²
до
до
308 м²
5 будинків
5 будинків
3-кімнатний будинок, від 15 095 700 ₴, 308 м², КМ Riviera Village
від ‍15 095 700 ₴
‍49 012 ₴ за м2
Будинок, 3 кімнати308 м2
вул. Сагайдачного, 50
3-кімнатний будинок, від 16 871 650 ₴, 152 м², КМ Riviera Village
від ‍16 871 650 ₴
‍110 998 ₴ за м2
Будинок, 3 кімнати152 м2
вул. Сагайдачного, 50
3-кімнатний будинок, від 18 203 650 ₴, 173 м², КМ Riviera Village
від ‍18 203 650 ₴
‍105 223 ₴ за м2
Будинок, 3 кімнати173 м2
вул. Сагайдачного, 50
3-кімнатний будинок, від 22 865 550 ₴, 210 м², КМ Riviera Village
від ‍22 865 550 ₴
‍108 884 ₴ за м2
Будинок, 3 кімнати210 м2
вул. Сагайдачного, 50
3-кімнатний будинок, від 33 743 300 ₴, 302 м², КМ Riviera Village
від ‍33 743 300 ₴
‍111 733 ₴ за м2
Будинок, 3 кімнати302 м2
вул. Сагайдачного, 50
АзербайджанВелика БританіяГрузіяКазахстанКиргизіяМолдоваОАЭПольщаРумуніяУкраїна