Таунхаус
1
2
3
4+
від
від
2 739 400 ₴
до
до
6 304 650 ₴
від
від
48 м²
до
до
135 м²
7 будинків
7 будинків
1-кімнатний будинок, від 2 739 400 ₴, 48 м², КМ Balaton Village
від ‍2 739 400 ₴
‍57 071 ₴ за м2
Будинок, 1 кімната48 м2
вул. Озерна, 1
2-кімнатний таунхаус, від 3 276 650 ₴, 83 м², КМ Balaton Village
від ‍3 276 650 ₴
‍39 478 ₴ за м2
Таунхаус, 2 кімнати83 м2
вул. Озерна, 1
2-кімнатний будинок, від 3 636 300 ₴, 65 м², КМ Balaton Village
від ‍3 636 300 ₴
‍55 943 ₴ за м2
Будинок, 2 кімнати65 м2
вул. Озерна, 1
3-кімнатний таунхаус, від 3 947 100 ₴, 110 м², КМ Balaton Village
від ‍3 947 100 ₴
‍35 883 ₴ за м2
Таунхаус, 3 кімнати110 м2
вул. Озерна, 1
3-кімнатний дуплекс, від 4 391 050 ₴, 118 м², КМ Balaton Village
від ‍4 391 050 ₴
‍37 212 ₴ за м2
Дуплекс, 3 кімнати118 м2
вул. Озерна, 1
3-кімнатний дуплекс, від 5 993 900 ₴, 135 м², КМ Balaton Village
від ‍5 993 900 ₴
‍44 399 ₴ за м2
Дуплекс, 3 кімнати135 м2
вул. Озерна, 1
3-кімнатний будинок, від 6 304 650 ₴, 118 м², КМ Balaton Village
від ‍6 304 650 ₴
‍53 429 ₴ за м2
Будинок, 3 кімнати118 м2
вул. Озерна, 1
АзербайджанВелика БританіяГрузіяКазахстанКиргизіяМолдоваОАЭПольщаРумуніяУкраїна