Лекція головного урбаниста Ейндховена Кейса Донкерса "ПЕРЕТВОРЕННЯ МІСЬКОГО ПРОСТОРУ"

Контакти організаторів
Дата проведення 06.04.2017 - 09.04.2017
Місце проведення Одеса, Impact Hub
Адреса вул. Грецька, 1а
Телефон 048-757-87-42
Email INFO@4PRESS.COM.UA
Сайт http://4press.com.ua/news/480/
Опис події Програма візиту

Багато в чому завдяки зусиллям Донкерса його рідний Ейндховен, втративши на початку 90-х містоутворюючого підприємства - фабрики Phillips, не тільки не спорожнів, але перетворився з вмираючого і непоказного міста в економічний центр країни і надихаючий еталон міської естетики.

В рамках візиту Донкерса в Одесу заплановано кілька подієвих форматів, в яких Кейс поділиться своїм досвідом та ідеями в перетворенні міського простору як з широкою публікою, так і з тими, хто може вплинути на вигляд міста: архітекторами, урбаніст, муніципальними службовцями, студентами профільних ВНЗ , забудовниками та девелоперами.

7 квітня, 16:00, Impact Hub

Лекція «Перетворення міського простору».

Захід розрахований на широку аудиторію: від соціально активних громадян і представників бізнесу до профільних фахівців в урбаністики та розвитку міського середовища. Небайдужі одесити зможуть надихнутися світовим досвідом перетворення міст, а профільні фахівці - отримати безцінний досвід для вирішення завдань урбаністики від одного з провідних світових експертів.

Основні теми лекції:

-дизайн міського середовища: завдання, підходи, складності
-дизайн-мислення: як думають і роблять голландці
-трансформація постіндустріальних зон
-кооперація городяни / влада / урбаністи / бізнес
-активізація громадян: зміна мислення, від апатії до змін
-тренди в плануванні і дизайні міського середовища

6, 8-9 квітня, міські локації + ОДАБА + Impact HUB Odessa

Серія воркшопів, час і тривалість уточнюються

На прикладі конкретних локацій Одеси буде розглянута послідовність дій зі зміни вигляду міста: від збору аналітики до вироблення рішень та оцінці результату. Робота буде вестися на прикладі 2 локацій: Французький бульвар і ділянку «Митна площа-Дерибасівська-Приморський бульвар». Теоретична частина воркшопів буде проходити на базі Одеської державної будівельної академії і Impact HUB Odessa.
Так само більш детально будуть розглянуті питання налагодження взаємодії городяни / урбаністи / муніципалітет / бізнес і уніфікації міської візуальної середовища.

До участі запрошуються: урбаністи, архітектори, дизайнери, студенти старших курсів профільних вузів, керівники і працівники профільних департаментів муніципалітету, представники будівельних компаній, міські активісти.

Від організаторів

Катерина Вершиніна, креативний директор 4Press: «З Кейсом ми познайомилися восени 2016 у час робочої поїздки на Голландську тиждень дизайну. Провели разом 2 дні. Його екскурсії-лекції про історію відродження Ейндховена і метаморфози міського середовища змусили нас дати собі обіцянку - ми обов'язково запросимо Донкерса в Одесу. Адже Одеса схожа на Ейндховен. Тільки 25-річної давності. Коли Philips звернув свої виробництва, залишивши тисячі людей без роботи і містоутворюючого підприємства. Але ейндховенці впоралися, зробивши ставку на об'єднання, дизайн-мислення та інновації. І однією зі складових успіху був Донкерс ».

Андрій Саламатов, new business директор 4Press: «Одеса бачить багато ініціатив щодо поліпшення міського середовища. Городяни об'єднуються. Вчаться слухати і чути один одного. Робити всупереч труднощам. І одним з каталізаторів змін є нові знання та навички. А вчитися бажано у кращих. Візит Кейса - це можливість не просто познайомитися зі світовим досвідом, але отримати конкретні алгоритми та інструменти, які допоможуть надалі перетворенні Одеси ».

Кейс Донкерс: «Основна тема моїх доповідей - суспільство 2.0. Я говорю про те, що старі правила більше не працюють, оскільки міста більше не розвиваються, а моя нова професія називається «цензор міста». Я аналізую ситуацію в місті, щоб зрозуміти, що йому потрібно, перекладаю це на зрозумілу мову і намагаюся передбачити можливі сценарії. Перш за все мова йде про соціальні аспекти ».
Прес-релізи та новини події
14
April
2017
29
March
2017
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →