XX Міжнародна конференція АСНУ і Міжнародна виставка-форум нерухомості та інвестицій KIEV PROPERTY EXPO-FORUM

Контакти організаторів
Дата проведення 19.05.2016 - 21.05.2016
Місце проведення Київ, Український Дім
Адреса вул. Хрещатик, 2
Телефон +38 (044) 500-78-88 +38 (067) 538-95-02
Email info@kpef.com.ua
Сайт http://www.kpef.com.ua
Контактна особа Евгения Охрименко
Опис події

У Міжнародному виставковому конгрес-центрі «Український Дім» (Київ, вул. Хрещатик, 2) з 19 по 21 травня будуть проходити центральні для українського ринку нерухомості події 2016 року - ювілейна XX Міжнародна конференція АСНУ і 1-я Міжнародна виставка-форум професіоналів ринку нерухомості та інвестицій (KIEV PROPERTY EXPO - FORUM).

Незважаючи на всі політичні та економічні складнощі, з якими за цей чималий термін стикалася наша країна, Конференція збирала чималу аудиторію зацікавлених в зростанні і розвитку ринку нерухомості України. У цьому році організатори, крім насиченої інформаційної програми, передбачили безліч сюрпризів і приємних несподіванок для гостей ювілейного події.

Паралельно з конференцією 19-21 травня проходитиме 1-а Міжнародна виставка-форум професіоналів ринку нерухомості та інвестицій (KIEV PROPERTY EXPO-FORUM). Організаторами виставки-форуму виступили виставкова компанія ТОВ «Експо Едженсі» і Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України. До участі у виставці-форумі залучені українські та міжнародні інвестори, керівники підприємств і великих компаній, представники малого та середнього бізнесу. Захід забезпечить умови для взаємодії професіоналів українського ринку нерухомості з представниками закордонного ринку. В рамках виставки-форуму заплановано проведення круглих столів і тематичних виступів.

Макет
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →