26-а Виставка "Міжнародна нерухомість - 2016"

Контакти організаторів
Дата проведення 20.10.2016 - 22.10.2016
Місце проведення Київ, Міжнародний виставковий центр
Адреса Броварський проспект, 15
Телефон +38 (050) 241 69 79
Сайт http://www.domexpo.com.ua/ru.html
Контактна особа Марина Печура
Опис події

Мета виставкового заходу "Нерухомість 2016": надати повну, професійну інформацію і послуги особам, зацікавленим в інвестуванні, придбанні, продажу та оренди нерухомості. Також метою заходу є консолідація споживчого ринку фінансово-кредитних послуг на ринку нерухомості.

Маркетингова стратегія заходу спланована так, щоб на виставковому майданчику був представлений ряд інвестиційно-привабливих проектів від структур і компаній різних форм власності України, Європи, Азії для осіб, які купують нерухомість і для життя, і для відпочинку, і для бізнесу. Протягом трьох днів формат заходу дозволяє встановлювати довгострокові ділові контакти, представляти один одному стратегічні і девелоперські проекти і закладати основи плідної співпраці для осіб, зацікавлених у вкладенні капіталу в інвестиційні проекти або фінансово - інвестиційні структури для примноження коштів і збільшення їх прибутковості.

Висловлюємо надію, що 26-а міжнародна виставка-форум «Нерухомість» і виставка «Міжнародна нерухомість» стануть важливою подією 2016 року у ринку нерухомості, що сприяє поліпшенню інвестиційного клімату і збільшення капіталовкладень в нерухомість, а також продовжать формування українського ринку в сфері фінансово-кредитних і інвестиційних послуг!

В рамках виставки-форуму організовані семінари, презентації, конференції.

Прес-релізи та новини події
23
September
2016
Інші події організатора Міжнародна нерухомість
31.03.2016 - 02.04.2016, Київ Завершено

25-а Виставка "Міжнародна нерухомість-2016"

Виставка розрахована на широке коло відвідувачів, зацікавлених в інвестуванні, придбанні, продажу та оренді нерухомості, а також в отриманні професійної інформації і послуг з перших рук. Для всіх покупців на виставці буде представлена житлова і бізнес нерухомість з 15 країн. Докладно →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →