ZEZMAN

Поштова адреса м Одеса, пр. Шевченка, 7
Контактні телефони (048) 724 38 83
Контактний mail office@zezman.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Одеська

Опис забудовника ZEZMAN

ZEZMAN - це група компаній, основною діяльністю якої є професійне управління інвестиційними проектами в сфері нерухомості. Це повний цикл робіт - від всестроннего аналізу і виявлення проблем міста, району, вулиці окремого проекту або навіть двору до введення об'єкта в експлуатацію з подальшим його обслуговуванням шляхом впровадження smart-технологій.

У перекладі на російську мову ZEZMAN означає «час прийшов», «саме час». Візуально бренд представлений знаком, який поєднує в собі годинник і знак нескінченності. Саме час з'єднати вічні цінності з новітніми технологіями, а кращі світові практики в архітектурі, будівництві і девелопменті - з унікальністю міста. Цей знак відображає перехід на новий рівень розвитку наших проектів.

Ми почали свою роботу на ринку України як девелоперська компанія, що спеціалізується на проблематиці недобудов. Одним з перших наших проектів в 2013 році став житловий комплекс, будівництво якого було заморожено попереднім девелопером протягом 5 років. Ми подарували об'єкту нове життя і назвали його ЖК Париж. Всього за 2 роки ми добудували ЖК Париж, ввели його в експлуатацію і заселили. В результаті він став затишним будинком біля моря для 180 сімей! Ця робота була відзначена нагородою «Лідер галузі-2015» від Союзу Національних бізнес-рейтингів України. Також за підсумками цього проекту компанія «Прайм Бізнес Груп» була удостоєна нагороди «Зірка якості-2015».

Після успішної реалізації проекту ЖК Париж в якості кризового менеджера, наша команда вирішила, що настав час створити умови для переходу на якісно інший, кращий рівень життя для жителів Одеси і області - в останніх трендах світової урбаністики. Для втілення нашого наступного проекту ми залучили ряд провідних експертів-урбаністів зі світовим ім'ям, в числі яких - знаменитий Кейс Донкерс. Саме завдяки К. Донкерсу голландське місто Ейндховен став еталоном міської естетики, центром сучасної архітектури і дизайну і фінансовою столицею Голландії.

Вивчивши проблематику районів Одеси, ми розробили концепцію заміського житлового містечка ARTVILLE. Під реалізацію проекту згідно з концепцією, ми вибрали земельну ділянку площею 7 га на 7 км Овідіопольської дороги. ARTVILLE - це 22 будинки з багатофункціональною smart-інфраструктурою. Важливо, що 70% території містечка відведено під зелені зони, ігрові, дитячі та спортивні майданчики. Унікальність цього проекту була відзначена нагородою «Зірка Конфедерації» від Конфедерації будівельників України в 2017 р.

Житлові комплекси ZEZMAN

Новини забудовника ZEZMAN

22
October
2019
Акція завершена
30
January
2019
06
November
2018

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →