WallStreetGroup

Поштова адреса м. Львів, вул. Ю.Дороша, 12
Контактні телефони (068) 600-88-22
Контактний mail office@wallstreetgroup.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Львівська

Опис забудовника WallStreetGroup

У корпорацію Wallstreetgroup входить система структурних підрозділів: підприємства будівельного спрямування, компанії - партнери (представників яких ви можете побачити нижче), ріелторські та туристичні компанії, кол-центри, відділи продаж, рекламні агенції, архітектурні агенства, дизайн студії, ІТ – компанії, а також окремі позаштатні спеціалісти різних галузей і напрямків.

Переваги:

  • По-перше, в нашій команді за довгі роки кропіткої і нелегкої праці накопичилось достатньо досвіду (в партнерстві з різними компаніями було здано чимало об'єктів, вироблено загальну стратегію, напрацьовано певні інструменти і механізми).
  • По-друге, майже усі члени командиреалізували себе частково або повністю в даній сфері, або ж в суміжних сферах (будівництві, бізнесі чи в державному управлінні).
  • По-третє, загальний пакет інвестицій досить суттєвий навіть в межах мільйонного обласного центру. Одним з основних критеріїв, за яким оцінюють компанію є результат її діяльності.

Впевнені, що результатом діяльності корпорації Wallstreetgroup наші клієнти будуть приємно вражені і здивовані, а об'єкти, зведені під брендом Wallstreetgroup, з кожним роком будуть тільки набирати ваги в інвестиційній привабливості, надаючи максимум вигод її власникам - тобто нашому кінцевому споживачу.

Житлові комплекси WallStreetGroup

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →