Нерухомість від забудовників

ТМО «Ліко-Холдинг»

Поштова адреса м. Київ, вул. Червоноармійська, 57/3
Контактні телефони (044) 206-01-11, 206-01-44
Контактний mail valya@liko-holding.com.ua, igor@liko-holding.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника ТМО «Ліко-Холдинг»

Фінансово-промислова група “ЛІКО” - багатопрофільний концерн з успішним досвідом роботи на ринку України. До її складу входить більш ніж 20 фірм з головною компанією – ТОВ “ТМО "Ліко-олдінг”.

Територіальне міжгосподарче об’єднання “Ліко-Холдінг" має 22-річну історію безперервної діяльності та є піонером будівельної галузі України. «Ліко-Холдінг» - єдина в Україні комерційна компанія, що здійснює комплексну забудову території у межах житлового масиву «Ліко-Град», що наразі налічує 27 багатоповерхових будинки та збудовані за власний кошт дошкільний навчальний заклад раннього інтелектуального розвитку дитини «Ліко-Світ», Храм Преображення Господнього, церкву Святих Бориса і Гліба, амбулаторію сімейної медицини та торговельний центр «Л-Маркет», спортивний комплекс Liko Sport із найбільшим басейном у Києві. Розпочато зведення початкової школи та торговельно-розважального центру, планується будівництво готельного комплексу.

У будівництві застосовуються енергозберігаючі та екологічні матеріали, новітні закордонні технології та власні ноу-хау. У будинках встановлюються металопластикові вікна. Квартири мають покращене планування, а цінова політика зорієнтована на людей з середнім рівнем прибутку та молоді сім’ї. Будинки "Ліко-Граду" обслуговує товариство “Лікожитлосервіс”, а тепло забезпечує власна котельня.

Житлові комплекси ТМО «Ліко-Холдинг»

Новини забудовника

09
November
2015
28
July
2015
27
May
2015
Акція завершена

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →