Svarog Development

Поштова адреса м. Вінниця, Соборна, 82
Контактні телефони 0 800 35 11 11
Контактний mail Office@svarog.in.ua
Сайт
Регіони діяльності Вінницька

Опис забудовника Svarog Development

Svarog Development - це команда однодумців, яка займається девелопментом нерухомості поза рамками середньостатистичних запитів. Ми створюємо особливий простір для життя Назва компанії походить від імені Сварога - слов'янського бога вогню і сімейного вогнища.

А ще SVAROG це: Security - безпека, Value - цінність, Absolute - безумовність, Rapidity - стрімкість, Originality - оригінальність, Gain - досвід. Ми віримо, що безпека створює цінність, а безумовність і стрімкість в роботі допомагають нам бути оригінальними і збагачують досвід.

Люди хочуть жити в красивих будинках, гуляти по озеленених доріжками, насолоджуватися хорошим сервісом і бути впевненими в завтрашньому дні. Наша мета - створити для вас такий комфорт, продумуючи нові проекти до дрібниць: від ідеї до останнього цвяха, щоб побудувати житло Вашої мрії!

Ми вже створюємо житло, яке задовольняє всі потреби сучасної людини: здоров'я, спокій і самореалізація - ось основні орієнтири, якими ми керуємося в роботі. В основу нашої справи ми завжди ставимо філософію людей, які прагнуть взяти максимум від життя.

Наша місія - популяризувати ідеї нової міського середовища, простору, в якому вам захочеться жити і працювати.

Svarog Development формує нові тенденції і визначає стандарти індустрії будівництва. Стратегія компанії полягає в пошуку і реалізації нових ринкових сегментів, а також в розробці і адаптації інноваційних девелоперських проектів.

Житлові комплекси Svarog Development

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →