Нерухомість від забудовників

Stolitsa Group

Поштова адреса Київ, вул. Б. Хмельницького, 12а
Контактні телефони (044) 490-81-00
Контактний mail main_office@stolitsagroup.com
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника Stolitsa Group

Об'єднана компанія SG (Stolitsa Group) - це один з провідних операторів на українському ринку сучасної житлової нерухомості. Об'єднана компанія SG, створена в результаті злиття в 2010 р. фінансових і інтелектуальних ресурсів 3-х великих підприємств - ІБК " Столиця", девелоперської компанії "НСМ" і литовської керуючої компанії BT Invest - є унікальним для українського ринку оператором, який поєднує в собі: досконале знання особливостей місцевого ринку; розуміння світових трендів житлової нерухомості; європейський менеджмент і стандарти роботи, які довели свою ефективність у Литві та інших країнах.

Сьогодні SG пропонує українцям якісно новий, інноваційний формат житла - дозволяє максимально оптимізувати наявний простір для Вашого комфорту.

В SG працює згуртована команда професіоналів, здатних на найвищому рівні вирішувати завдання будь-якої складності. Доказом цього є той факт, що колектив успішно пройшов випробування кризою 2008-2009 рр. – на 80% зберігши свою основу!

Багаторічна практика будівництва в Україні, привнесена в об'єднану компанію фахівцями колишньої ІБК "Столиця", ефективно сполучається з величезним досвідом девелопменту співробітників "НСМ" та налагодженим менеджментом литовської інвестиційної й керуючої компанії BT Invest. У результаті SG сьогодні по праву пишається своїм дійсно висококваліфікованим, проактивним та добре вмотивованим колективом – що гарантує успішну реалізацію всіх без винятку проектів компанії.

Житлові комплекси Stolitsa Group

Новини забудовника

08
June
2021
08
June
2021
08
April
2021

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →