Нерухомість від забудовників

Ріел

Поштова адреса м. Львів, вул. Торф'яна, 21
Контактні телефони +38 (032) 254-04-10
Сайт
Регіони діяльності Київ, Львівська

Опис забудовника Ріел

Житлова компанія «Ріел» - лідер в західному регіоні в сегменті елітних будівель. «Ріел» був створений в 2003 році, але не зважаючи на свою «молодість», на сьогоднішній день у Львові практично не існує конкурентів, здатних якісно, швидко, а саме головне – вчасно будувати і здавати елітні квартири для їх нових власників.

Компанія не завищує ціни, навіть в умовах монополії. Ціни оптимальні, вони виходять із високої собівартості і зручного місця розташування об’єктів.

Незважаючи на кризу, на економічні коливання в країні, «Ріел» продовжує будувати так само якісно і надійно, використовуючи найкращі технології і будівельні матеріали, доступні на ринку України. Купуючи квартири побудовані компанією «Ріел», будьте впевненні, що Ви отримуєте найкраще із можливого, найбільш комфортне і продумане помешкання.

Ціль компанії – впізнаванність і престиж, побудований на гарній репутації; зовнішня краса екстер’єрів та унікальність інтер’єрів квартир; лідерство, отримане від задоволення самих вибагливих побажань в будівельному бізнесі.

Житлові комплекси Ріел

Київ Львівська

Новини забудовника

12
April
2021
09
April
2021
12
February
2021

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →