Рейтинг забудовників Києва за 2017 рік

Завантаження графіка... Завантаження графіка...
Інформація про забудовника

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» була створена постановою Кабінету міністрів в 1991 році як правонаступник Міністерства будівництва УРСР. За роки роботи підприємствами, що входять до складу корпорації, збудовані сотні будинків в українських містах і проведені масштабні роботи на промислових підприємствах в Україні та за кордоном.

Сьогодні корпорація «Укрбуд» - це найбільша будівельна організація України, яка об'єднує десятки держав...

Інформація про забудовника

Компанія «Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні. За історію свого існування компанія «Інтергал-Буд» пройшла стрімкий шлях розвитку і посіла лідируюче становище на ринку будівельних компаній України, завдяки тому, що вже 12 років сумлінно виконує свої зобов'язання.

За роки своєї діяльності «Інтергал-Буд» реалізував понад 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухом...

Інформація про забудовника

ПАТ ХК "Київміськбуд"- лідер будівельної галузі України. Компанія тримає курс на забезпечення максимальної доступності своєї продукції найширшому колу споживачів. «Київміськбуд» - активний учасник державної програми «Доступне житло».

"Київміськбуд" першим серед будівельних організацій розпочав власну інвестиційну діяльність, розробив програму спорудження житла за рахунок залучення внутрішніх приватних інвестицій та забезпечив втілення її в життя. Діяльність "Київміськбуду", яка пов'язан...

Комплекси забудовника Art House FREEDOM LAKE HOUSE Manhattan city Mirax Star City SVITLO PARK Twin House Urban Park Абрикосовий Академ Парк Апарт-комплекс в Пущі Водиці Гвардійський Електриків, 11 Жмеринська, 5 Злагода Італійський квартал Кирилівський Гай Кричевського Федора, 19 Курнатовського Медовий Мілос Новомостицько-Замковецький Оберіг-2 Отрада Пектораль Подол Град Райдужний Сонячна Рів’єра Урлівський - 2 Урлівський-1 Харківський Чарівне Місто Шевченківський Академіка Глушкова, 92-б Амурський Вірменська і Харківське Возз’єднання, 21-В Гарматна, 39-Г Гмирі, 17 Горлівська, 215 Драгоманова, 35 Дубініна, 2 Дубініна, 5/15 Каховська, 60 Коломийський Коперника, 7 Лейпцизька, 13 Ломоносова, 33/43 Обухівська, 135-А Освіти, 14 П. Лумумби, 11 Панельна, 2 Позняки, м-н 4-а Просвіти, 16 Радунська, 28-32 Ревуцького, 7-В Святошинська Феодосійська, ж/б 3 Французький квартал Червонозоряний, 15/7 Чоколовський, 27-Б
Інформація про забудовника

До складу Домобудівельного комбінату №4 входять три будівельні управління, завод залізобетонних виробів й управління виробничо-технологічної комплектації, які об’єднують понад 2000 робітників.


Завод залізобетонних виробів виготовляє збірні залізобетонні конструкції, товарну арматуру, бетони й розчини. Завод є найпотужнішим в Україні та другим за потужністю в Європі.

Управління виробничо-технологічної комплектації здійснює комплектацію об’єктів матеріалами, виробами й ...

Інформація про забудовника

Комунальне підприємство “Житлоінвестбуд-УКБ” створене рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2001 року. Підприємство підпорядковане Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київради (КМДА).
За роки діяльності «Житлоінвестбуд-УКБ» побудовано та введено в експлуатацію 166 житлових будинків, загальною площею понад 1,9 млн. кв. м., 3 загальноосвітні школи, 4 дитячих садочки та 1 дитячу поліклініку, трамвайне депо на 200 вагоно-місць на вул. Якутській, 14, спо...

Про рейтинг

Рейтинг відображає 5 найбільш популярних забудовників для вибраного міста за рік.
Популярність забудовника визначається як сума кількості переглядів та кількості переходів на сайт забудовника і його комплексів.

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Популярні забудовники Каталог забудовників →