Нерухомість від забудовників

Полтавтрансбуд

Поштова адреса м. Полтава, вул. Старий Поділ, 4
Контактні телефони (0532) 60-27-14
Контактний mail info@poltavtransbud.com
Сайт
Регіони діяльності Полтавська

Опис забудовника Полтавтрансбуд

Історія компанії почалася в далекому 1943 році. З перших днів свого існування підприємство взяло активну участь у відбудові народного господарства області. Працівниками були підняті з руїн залізничні вокзали Полтави, Кременчука, Харкова, Миргорода, Сум, Лубен, інші об'єкти житлової, промислової, комунальної інфраструктури.

За роки своєї діяльності, фахівцями «Полтавтрансбуд» побудовано десятки об'єктів житлової, комунальної, промислової, транспортної, культурної та соціальної інфраструктури. Серед них: будівля філії Національної Юридичної академії імені Я. Мудрого, Палац культури «Листопад», Свято-Успенський собор, підземне місто «Злато місто», протитуберкульозний диспансер, будівлі Полтавської митниці, Художньої галереї та багато інших.

Особливої ​​уваги заслуговують програми підприємства по житловому будівництву. Тільки за останні десять років підприємством побудовано і здано в експлуатацію більше 600 тисяч квадратних метрів житла.

Сьогодні «Полтавтрансбуд» - це одне з найбільших будівельних підприємств у регіоні, здатне забезпечити будівництво і введення в експлуатацію об'єктів житлового, виробничого та соціального призначення.

Житлові комплекси Полтавтрансбуд

Новини забудовника

24
November
2014
24
November
2014

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →