Нерухомість від забудовників

ПОДІЛЛЯБУДІНВЕСТ

Поштова адреса Україна, м. Вінниця, вул. Червоноармійська,16а
Контактні телефони (0432)575745 0939037950 0689630877
Контактний mail postroing@mail.ru
Сайт
Регіони діяльності Вінницька

Опис забудовника ПОДІЛЛЯБУДІНВЕСТ

ТОВ ПІК "ПОДІЛЛЯБУДІНВЕСТ" — це провідна будівельна компанія,що займає почесне місце серед визнаних лідерів цієї галузі. Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи своїми досягненнями вже давно здобули довіру вдячних кліентів та повагу успішних партнерів. Своє яскраве сходження будівельна компанія "ПОДІЛЛЯБУДІНВЕСТ" почала з 90-х років у співпраці з "Київміськбуд". Перейнявши усе наважливіше для подальшого стрімкого розвитку, в поєднанні з блискавичними результатами талановитого керівництва, маємо насьогодні тисячі збудованих квадратних метрів та безліч щасливих власників бездоганних квартир. Доречі,один з молодих районів міста завдячує саме нашій компанії своєю назвою.

Ми продовжуємо працювати для Вас. Тому якщо Ви маєте бажання придбати власне житло,первинну нерухомість відмінної якості та вдалого планування,з розвиненою інфраструктурою звертайтесь до нас. Бережіть свої нерви та кошти від непередбачуваних сюрпризів та незапланованих витрат! Довіряйте тим хто дійсно на це заслуговує! Завжди маємо в наявності як готові квартири так і ті,що здаються в експлуатацію невдовзі та згодом. З думкою про Вас втілюємо у виробництво найновітніші технологічні розробки,різноманітні планування та широкий спектр метражів, гнучку цінову політику й постійні цікаві пропозиції в поєднанні з найвигіднішими умовами.

Будівельна компанія "ПОДІЛЛЯБУДІНВЕСТ" виконує роботи різного ступеня складності від землевідводу та розробки проектів до введення об’єктів в експлуатацію з усіма комунікаціями. Окрім квартир в багатоповерхівках та котеджах пропонуємо також комерційну нерухомість-кафе, магазини, офіси, склади і т.д.Квартира від забудовника в Вінниці - це "ПОДІЛЛЯБУДІНВЕСТ".

Житлові комплекси ПОДІЛЛЯБУДІНВЕСТ

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →