Нерухомість від забудовників

ПМК-19

Поштова адреса м. Луцьк, вул. Підгаєцька, 3
Контактні телефони (0332) 77-37-00, (050) 438-19-58
Сайт
Регіони діяльності Волинська

Опис забудовника ПМК-19

ПП «ПМК-19» – добре відоме на Волині будівельне підприємство широкого спектру робіт, на рахунку якого безліч реалізованих проектів різного рівня складності і призначення: адміністративні будівлі, об’єкти соціального призначення, торгівельні та офісні центри. Особливу увагу ПП «ПМК-19» зосереджує на зведенні об’єктів житлового сектору – сучасні багатоповерхові будинки різного ступеня складності з торговими та офісними приміщеннями, а також комфортні котеджні комплекси європейського типу.

Втілюючи інноваційні ідеї та технології висококваліфікований інженерно-технічний склад компанії у співпраці з провідними архітекторами та проектними організаціями готовий якісно та відповідально реалізувати будь-який проект.

Потужна матеріально-технічна база, а саме: власне виробництво бетону, металевих та дерев’яних будівельних конструкцій, власний автопарк спеціалізованої будівельної техніки, склад будівельних матеріалів, інженерного обладнання, та використання надійних матеріалів дозволяє впевнено гарантувати безкомпромісну якість в чітко визначені терміни.

Житлові комплекси ПМК-19

Новини забудовника

23
June
2015

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →