Південенерго

Поштова адреса м. Херсон, вул. Кірова, 14-а
Контактні телефони (0552) 44-33-35; 44-33-36
Сайт
Регіони діяльності Херсонська

Опис забудовника Південенерго

Будівельна компанія ТОВ «Південенерго» на українському бізнес-ринку з 1998 року. Зараз вона об'єднує навколо себе кілька підприємств, що дозволяють позиціонувати компанію ТОВ «Південенерго», як найбільшу будівельну компанію повного і замкнутого циклу будівельних послуг на півдні України.

Конкурентною перевагою компанії, яка єдина на даний момент в Херсоні веде безперервне будівництво житлових будинків, є здатність організувати повний цикл підготовчих і будівельних робіт, починаючи від відведення земельної ділянки, отримання дозволів на будівництво, будівельних робіт з повним комплексом благоустрою прилеглої території, здачі об'єкта в експлуатацію та одночасної реалізацією квартир.

Вже багато років компанія співпрацює з провідним проектним інститутом регіону ВАТ «Херсон-Гипроград». Результат співпраці - наявність у компанії цілого ряду вже готових типових проектних рішень. Також кваліфіковані фахівці компанії, які постійно підвищують свій професійний рівень, беруть безпосередню участь у процесі створення нових проектів майбутніх об'єктів компанії.

Житлові комплекси Південенерго

Новини забудовника Південенерго

17
September
2015
17
September
2015
16
September
2015
03
March
2015

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →