Нерухомість від забудовників

Perfect Group

Поштова адреса м. Київ, вул. Бориспiльська 26В
Контактні телефони 044 596-17-00
Контактний mail perfectgroup.info@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Київ, Київська, Одеська

Опис забудовника Perfect Group

25 років роботи у житловому будівництві, більше мільйона квадратних метрів у житлових комплексах по всій Україні, де вже проживає понад 40 тисяч жителів. Це стисла біографія 28-ми українських будівельних підприємств різного профілю. Сьогодні вони об’єдналися та виходять на ринок як єдина компанія, точніше, група будівельно-інвестиціних компаній повного циклу «Perfect Group».

Ось перелік проектів, в яких зараз беруть безпосередню участь підприємства «Perfect Group»: ЖК «Французський квартал», ЖК Позняки-4-А, (разом із ПАО ХК Київміськбуд), ЖК Чарівне місто (разом із корпорацією Укрбуд), ЖК «V Квартал» на вулиці Межевій, ЖК «The Garden» на вулиці Бусловська — і це тільки у столиці. Також достойні уваги об’єкти у передмісті Києва: ЖК «Княжа гора» та ЖК «Берегиня» у Вишгороді, ЖК «Київський шлях, 95» в Борисполі, ЖК «Будинок на Єськова» у Чернігові та ін.У найближчих планах компанії створення декількох ЖК площею від 150 до 200 тис. кв. м. (наприклад: ЖК Лебединий, ЖК Perfect Hall), та загальною площею до 1 000 000 кв. м., розробка принципово нових продуктів на ринку нерухомості, створення спеціальних соціальних програм для населення. Група компаній «Perfect Group» займає на ринку нерухомості окрему нішу: житло, в якому максимально витримано співвідношення «ціна-якість».

В «Perfect Group» увішли підприємства, зайняті у всіх напрямках житлового будівництва: архітектурні та проектні бюро, виробники та постачальники будматеріалів, фінансові організації, монтажні групи, експертні компанії та обслуговуючі організації.

Житлові комплекси Perfect Group

Київ Київська Одеська Чернігівська

Новини забудовника

31
May
2021
08
April
2021
29
March
2021

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →