Нерухомість від забудовників

КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ

Поштова адреса м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
Контактні телефони +380 (44) 591-77-00
Контактний mail office.pbg@kovalska.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ

Асоціація "Промислово-будівельна група "Ковальська" об’єднує кілька потужних підприємств у різних сегментах будівельної галузі, що виконують повний обсяг робіт: від видобування сировини і виготовлення будівельних матеріалів до зведення об’єктів житлового, комерційного та соціального призначення.

Це динамічна структура, що розвивається, втілюючи інноваційні програми, новаторські ідеї і технології у всі будівельні процеси.

Це динамічна структура, що розвивається, втілюючи інноваційні програми, новаторські ідеї і технології у всі будівельні процеси.

Підприємства "Ковальської" успішно витримують конкуренцію вже понад 15 років. За її плечима сотні реалізованих проектів, таких як будівництво багатоповерхових будинків, архітектурне проектування, реконструкція об’єктів різноманітного призначення, розробка дизайну і будівництво монолітних будівель.

Виконання об’ємів будівництва згідно з графіком, здійснення інвестицій в будівництво, участь в соціальній політиці міста, пошук рішень із втілення систем екологізації для будівельних механізмів – принципи, яким не зраджуємо група.

Питанями створення нового житла займається підприємство групи "Нерухомість від Ковальської".


Ковальська Нерухомість

"Нерухомості від Ковальської" - вертикально-інтегрована структура, яка охоплює всі етапи створення нового житла: архітектурно-проектну діяльність, інвестування, безпосередньо будівництво, реалізацію квартир та комерційної нерухомості, а також експлуатацію завершених новобудов.

За десятиліття професійної діяльності "Нерухомість від Ковальської" впевнено увійшла до чільної десятки забудовників міста Києва, відзначившись зведенням найвищих в Україні житлових будинків, комплексними та масштабними проектами забудови цілих мікрорайонів, створенням багатьох промислових та адміністративних об’єктів.

Житлові комплекси КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ

Новини забудовника

15
February
2021
02
November
2020
25
September
2020

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →