Нерухомість від забудовників

M GROUP DEVELOPMENT

Поштова адреса м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 207
Контактні телефони (0342) 50-11-50, 50-11-50,
Контактний mail mgroupdev@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Житомирська, Івано-Франківська, Київська

Опис забудовника M GROUP DEVELOPMENT

“M GROUP DEVELOPMENT” – одна з найкращих будівельних компаній Західної України, яка за роки свого функціонування досягла неймовірних висот та заслужила величезну кількість хороших і схвальних відгуків як від клієнтів, так і від професіоналів зі сфери будівництва.

Компанія була заснована в 2010 році в м. Івано-Франківськ під брендом “Мельник” і дуже швидко завоювала довіру споживачів, а також увірвалась в лідери на перших етапах свого функціонування. За 8 років діяльності будівельна компанія втілила в життя унікальні та надзвичайні проекти.

Стартувавши, БК “M GROUP DEVELOPMENT” зуміла не лише зайняти свою нішу на ринку будівництва житла, а й впевнено вийти на перші позиції. Компанія обрала для себе стратегію якості, запропонувала квартири кращого типу – з європейськими нововведеннями, енергозберігаючими технологіями та під’їздами нового зразка.

Сьогодні “M GROUP DEVELOPMENT” – гідний конкурент будь-якій будівельній компанії нашої країни, просувається на вершину всеукраїнського ринку будівництва та крокує в Європу, щоб надавати свої послуги зі зведення сучасних житлових комплексів на міжнародному рівні.Компанія здійснює повний спектр будівельних послуг, використовує виключно новітні технології та сучасне обладнання. Починаючи з першого будівельного об’єкту, ми запровадили новинки на ринку будівництва.

Житлові комплекси M GROUP DEVELOPMENT

Житомирська Івано-Франківська Київська

Новини забудовника

25
March
2021
24
December
2020
24
December
2020

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Інформаційний партнер в регіоні
Популярні забудовники Каталог забудовників →