MEGALINE

Поштова адреса Київ, вул. Мечникова 2, БЦ
Контактні телефони (044) 494-32-84
Контактний mail info@megaline.in.ua
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника MEGALINE

Будівельний концерн ТОВ «Мегалайн» працює з 1995 року на ринку будівельних послуг без перерв діяльності. Напрямок діяльності концерну MEGALINE - будівництво об'єктів нерухомості європейського рівня, що підтверджується наявністю стандарту якості ISO 9001 та будівельними ліцензіями на роботи по всій території України.

Концерн MEGALINE спеціалізується на будівництві комерційної, промислової, житлової нерухомості, а також на реставрації об'єктів. Застосовуються технології монолітно-каркасного, збірно-залізобетонного, цегляного, каркасного (БМЗ) будівництва об'єктів.

Портфоліо будівельного концерну MEGALINE налічує більше 50 побудованих об'єктів нерухомості, серед яких торгово-розважальні комплекси, бізнес-центри, готелі, холодильні та складські комплекси, заводи, цехи, паркінги, об'єкти реставрації.

В активах Концерну: власний завод з виготовлення металоконструкцій, деревообробний цех, цех з виробництва металопластикових вікон. Також у власності Концерну автопарк будівельної важкої спецтехніки (більше 70 спецмашин), цехи його ремонту та спеціалізовані складські приміщення.

Над масштабними проектами будівельного концерну MEGALINE працюють більше 1000 чоловік. У складі Концерну знаходиться 15 департаментів, серед яких проектний департамент, департамент з управління проектами, департаменти спецробіт і механізації.

При виконанні генпідрядних робіт будівельний концерн MEGALINE бере на себе відповідальність за бюджет і терміни будівництва, здачу об'єкта «під ключ», що підтверджують Портфоліо та Рекомендації концерну MEGALINE.

Житлові комплекси MEGALINE

Новини забудовника MEGALINE

21
September
2015

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →