Нерухомість від забудовників

Карпатбуд

Поштова адреса 79044, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 5в
Контактні телефони (032) 295-24-52
Контактний mail karpatbud-market@ukr.net
Сайт
Регіони діяльності Львівська

Опис забудовника Карпатбуд

Корпорація будівельних підприємств „Карпатбуд” добре відома на ринку будівельних робіт і послуг Львова та Львівської області. „Карпатбуд” – фірма, яка має достатні технічні, фінансові можливості для виконання власними силами усього комплексу проектних, будівельно-монтажних, оздоблювальних та спеціальних робіт, організації експлуатації зведених споруд. „Карпатбуд” – велика будівельна компанія зі значним досвідом роботи.

Впродовж 16 років підприємствами корпорації за новими технологіями збудовані і здані в експлуатацію багатоквартирні житлові будинки загальною площею близько 200 тисяч квадратних метрів.

За останні роки, незважаючи на економічну кризу, корпорацією „Карпатбуд” були збудовані багатоквартирні житлові будинки на вулицях Васильченка, Черкаській, Варшавській, Стешенка у м.Львові.

Квартири характеризуються сучасним рівнем тепло- і звукоізоляції, наявністю метало-дерев’яних протизламних дверей, цілодобовим водопостачанням, автономним опаленням і нагріванням води, гаражами у цокольному поверсі будинків.

Наша стратегія – будувати доступне багатьом комфортне житло, беручи до уваги всі побажання замовників. Будувати так, щоб нові об’єкти завжди прикрашали старовинне місто Львів.

Житлові комплекси Карпатбуд

Новини забудовника

11
July
2016

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →