Нерухомість від забудовників

Гарант Інвест

Поштова адреса м.Севастополь, вул.Гоголя,22
Контактні телефони +7 (978) 739-10-02, +7 (978) 739-10-03, +7 (8692) 92-92-92
Контактний mail info@ga-rant.com
Сайт
Регіони діяльності AP Крим

Опис забудовника Гарант Інвест

Інвестиційно-будівельна компанія «Гарант Інвест», як самостійний підрозділ, була заснована в 2011 році. Але історія фірми починається набагато раніше - ще з 80-х років минулого століття. Під час активного архітектурно-житлового розвитку і становлення міста Севастополя, фахівці-будівельники, які сьогодні працюють в компанії, брали активну участь у формуванні сучасного вигляду як міста Севастополя, так і Кримського півострова в цілому.

У новій історії Криму компанія виступала генеральним підрядником у багатьох відомих проектах і встигла зарекомендувати себе як надійний партнер і відповідальний забудовник. Нарешті, в 2011 році, було прийнято рішення про розширення видів діяльності і виході на новий рівень - цей рік став роком заснування інвестиційно-будівельної компанії «Гарант Інвест». В ході реалізації кожного проекту, ми ретельно, з урахуванням особливостей району та потреб ринку, опрацьовуємо кожен етап: від вибору земельної ділянки до введення в експлуатацію та подальшого обслуговування готового об'єкта.

Сьогодні діяльність нашої компанії побудована на поєднанні багатого досвіду в будівництві, перевірених часом підходів, нових дизайнерських та конструкторських ідеях, а також застосуванні передових будівельних технологій. Крім цього, компанія «Гарант Інвест» починає втілювати нову концепцію житлового проектування і будівництва «Гарант 360». Згідно з концепцією «Гарант 360», вже на початкових етапах створення житлових або комерційних об'єктів враховується цілий спектр внутрішніх і зовнішніх факторів. Особливості освоюваної ділянки і оточення, сучасні тенденції ринку, ефективні технології, просторова раціональність, актуальні потреби, бажання, стиль життя і навіть мрії майбутніх власників - продумується кожна деталь.Все для того, щоб нове житло стало воістину затишним і улюбленим будинком.

Ми прагнути надати максимум комфорту за приємною ціною всім бажаючим придбати нерухомість в Севастополі і Криму. Ми розуміємо, як складно зараз орієнтуватися в різноманітті пропозицій ринку нерухомості - тому гранично індивідуально, лояльно і гнучко підходимо до кожного клієнта.

Житлові комплекси Гарант Інвест

Новини забудовника

29
January
2018
29
January
2018
14
July
2017

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →