Demir Insaat

Поштова адреса м. Вінниця, вул. Замостянска, 34
Контактні телефони (095) 235-68-44
Контактний mail info@demirinshaatukr.com
Сайт
Регіони діяльності Вінницька

Опис забудовника Demir Insaat

«Починаючи з 1984 року, компанія« Demir Insaat »(« Демір Іншаат ») здійснила безліч проектів з будівництва тисяч будинків в різних районах міста Стамбул, і серед них численні комерційні та житлові проекти, школи і плази (офісно-торгові центри).

З дня своегооснованія і по сей день, компанія працює серед передовиків будівельного сектора, але не просто будує житло, а створює «місце проживання»; надаючи значення життям тисяч людей, налагоджує відносини із своїми клієнтами довгострокові і довірчі відносини, чим і відрізняється від інших компаній.

Зі своїми знаннями і досвідом, набутими за 31 рік завершених до сьогоднішнього дня проектів, в єдності з естетикою, технологіями, розкішшю і комфортом, компанія завжди була поруч зі своїми інвесторами, навіть після продажу об'єктів.
«Demir Insaat Ukraine» реалізує великий будівельний проект в Україні в місті Вінниця, де будується Житловий комплекс «TURKISH CITY».

Проект буде реалізований в чотири етапи, який включає в себе будівництво 500 квартир, готелю, дитячого садка і паркінгу. Перевагами житлового комплексу є якісні матеріали, які компанія використовує при будівництві будинків (частина матеріалів вироблено в Туреччині). Сучасні технології будівництва гарантують максимально можливу міцність і надійність будинку.

Житлові комплекси Demir Insaat

Новини забудовника Demir Insaat

18
April
2017
Акція завершена
23
February
2017
04
November
2016

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →