Будівельний Альянс Груп

Поштова адреса 29010 Україна, м. Хмельницкий, вул. Зарічанська, 5/3
Контактні телефони (0382) 70-13-53
Контактний mail zakaz.kar@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Хмельницька

Опис забудовника Будівельний Альянс Груп

Будівельна компанія "Будівельний Альянс Груп" (БудАльянс) працює на ринку проектування, капітального будівництва та реконструкції з 2002 року. За ці роки компанія набула статусу найнадійнішої і найбільшої в Хмельницькій області, пройшовши перевірку роками кризи і не втративши при цьому довіри партнерів і клієнтів.

Ми спроектували, побудували та реконструювали безліч об'єктів різноманітного призначення та поверховості. Наші будівлі прикрашають місто і створюють комфортні умови для життя і роботи тисячам людей. Житлова нерухомість та комерційна нерухомість у Хмельницькому проектується і споруджується нами завжди в заплановані терміни, якість будівництва перевіряється не людьми, а часом.

Найбільша будівельна компанія Хмельницької області "Будівельний Альянс" здійснює комплексне капітальне будівництво та проектування в Україні, пропонуючи повний пакет послуг від архітектурно-будівельного проектування до супроводу об'єктів. Ми розробляємо і реалізуємо проекти гідротехнічних, електротехнічних і сантехнічних мереж різного ступеня складності, а також проводимо реконструкцію комунальних магістралей локального і глобального значення.

Житлова нерухомість Хмельницького - один із пріоритетних напрямків компанії ТОВ "Будівельний Альянс Груп" (БудАльянс). Ми зводимо багатоповерхові будинки поліпшеного внутрішнього планування, з вбудованим або прибудованим паркінгом, з приміщеннями для офісів та магазинів. Нами здійснюється продаж квартир в новобудовах, уже зданих в експлуатацію, і тих, котрі закладені нещодавно. Зводячи будинки високої комфортності, ми орієнтуємося не тільки на заможних городян, у нас можна купити квартиру в новобудові 1- або 2-кімнатну, але неодмінно з високою стелею, індивідуальним опаленням і якісним оздобленням.

Власні виробничі потужності, новітнє обладнання і висококваліфікований персонал - це головні інструменти нашої будівельної компанії, вони дозволяють вирішувати будь-які найскладніші завдання з проектування і будівництва нерухомості в Хмельницькому.

Житлові комплекси Будівельний Альянс Груп

Новини забудовника Будівельний Альянс Груп

11
July
2017
11
July
2017
11
July
2017
10
May
2016
07
August
2015
07
August
2015
08
April
2015
08
April
2015
Акція завершена
25
December
2014
14
July
2014

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →