Нерухомість від забудовників

Компанія blago developer

Поштова адреса м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35
Контактні телефони (097)0714-000, (050)0714-000, (0342) 714-000,
Контактний mail blagoinform@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Івано-Франківська

Опис забудовника Компанія blago developer

blago developer – це інвестиційно-девелоперська компанія, яка вже 17 років працює на ринку нерухомості та є однією з найбільших на Прикарпатті. Ми успішно реалізували 6 проектів, які стали взірцем для будівельної галузі. Всі проєкти blago developer відповідають міжнародним стандартам екологічності та енергоефективності.

Ми будуємо не просто квадратні метри, а створюємо окремі світи, в яких буде все необхідне для щасливого життя його мешканців.

На сьогодні blago developer реалізовує 11 проектів, загальна площа яких становить понад 828тис. метрів квадратних. Ці проекти є гармонійно-поєднаною екосистемою технологічних, інфраструктурних і емоційних проявів.

Завдяки комплексному підходу до будівництва, компанія blago developer в своїй роботі вже давно вийшла за межі звичайного зведення поверхів, а в кожному проекті втілює гармонійно поєднану екосистему технологічних, інфраструктурних та емоційних проявів.

Інтуїтивне відчуття потреб сучасного споживача, а також здатність зазирнути у завтрашній день дозволяють нам випереджати час.

Інноваційні рішення та професіоналізм команди знаходять своє відображення в унікальних проектах компанії, якими буде гордитись Івано-Франківськ.

Житлові комплекси Компанія blago developer

Новини забудовника

20
May
2021
20
May
2021
20
May
2021

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Інформаційний партнер в регіоні
Популярні забудовники Каталог забудовників →