Бізнес Стиль

Поштова адреса м. Ужгород вул. Огарьова, 15
Контактні телефони (050) 333-35-07
Контактний mail BSbusinesstyle@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Закарпатська

Опис забудовника Бізнес Стиль

Будівельна компанія “Бізнес стиль” – квартири та нерухомість для бізнесу в м. Ужгород

Будівельна компанія “Business style” була заснована в 2013 році групою амбітних професіоналів. Ми займаємося будівництво багатоквартирних житлових будинків та будівництвом, продажем і здачею в оренду комерційної нерухомості у м. Ужгород. Від самого початку створення компанії, ми будуємо якісні будинки враховуючи усі потреби сучасного суспільства з використанням новітніх будівельних технологій.

Створення, за відносно невеликий та доволі нелегкий для будівельної галузі час, трьох сучасних та затишних об'єктів, загальною площею понад 15000 м. кв, дозволило нам заявити про себе та зайняти гідне місце серед забудовників Закарпаття.

Проектуванням будинків займалися найкращі архітектори в тісній співпраці зі спеціалістами інших галузей – дизайнерами, психологами, спеціалістами з безпеки життєдіяльності, знавцями фен-шуй тощо. В результаті ми отримали будинки з невеликою кількістю квартир на які приємно дивитися. І відповідно квартири в яких зручно та затишно жити. В яких поєднано простоту, функціональність та враховано всі потреби сучасної сім’ї та особистості. Квартири в які хочеться повертатися. Нехай проблеми гамірних сусідів та перепланування турбують інших.

Житлові комплекси Бізнес Стиль

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →