Нерухомість від забудовників

БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД

Поштова адреса Київ, вул. Завальна, 10-Б
Контактні телефони (044) 596-42-23
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД

ТОВ "Будівельно-інвестиційна компанія "БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД" діє на ринку України з 2005 року.

ТОВ "БІК"БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД" - активна і динамічна компанія, яка стрімко розвивається і здійснює вагомий внесок в розвиток будівельного ринку України. Компанія створена з метою забезпечення комфорту при будівництві житла, індивідуальність архітектури, збільшення техніко-економічних показників державного та соціального фонду, забезпечення робочих місць будівельної галузі та створення умов для підвищення конкурентоспроможності цивільного, житлового та промислового будівництва. Орієнтується на найвищі стандарти будівництва, застосовуючи передові технології та досвід. Будує державні та комерційні об’єкти, а також виконує функції генерального підрядника та субпідрядника.

Принцип діяльності компанії - дотримання контрактних умов договору (терміни), відповідність реального стану будівництва до календарного графіку виконання робіт, що затверджено замовником, надійність збудованих споруд та своєчасне введення об’єкту будівництва в експлуатацію.

На сьогоднішній день "БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД" входить до числа провідних компаній будівельної індустрії України, і придбала репутацію надійного партнера, завоювавши пошану, як інвесторів, так і замовників.

Новини забудовника

22
November
2016
15
November
2016
Акція завершена
08
November
2016

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →