Атлант-ІФ

Поштова адреса м. Івано-Франківськ, вул. Лемківська, 5
Контактні телефони +380977729777
Контактний mail bk.atlant.if@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Івано-Франківська

Опис забудовника Атлант-ІФ

«Атлант-ІФ» – будівельна компанія, яка працює на ринку житлової та комерційної нерухомості з 2013 року, проте добре знана на Прикарпатті задовго до цього. З 2008 року «Атлант-ІФ» займається виготовленням будівельних матеріалів для покриття дахів, комплектуючих та різноманітних аксесуарів. За цей час компанія заробила бездоганну репутацію і визнання клієнтів та партнерів. Здано в експлуатацію 3 569 м² житла. На сьогоднішній день «Атлант-ІФ» – одна з найвідповідальніших будівельних компаній Івано-Франківська.

Придбання нового житла – це початок чогось нового і позитивного! І тому, ми зібрали колектив фахівців найвищої компетенції. Працюємо відкрито з нашими покупцями та партнерами. Всі свої зобов”язання виконуємо якісно і вчасно.

За час свого існування підприємство досягло такого рівня, що силами своїх висококваліфікованих співробітників проводить повний цикл житлового будівництва, починаючи з відводу земельної ділянки, розробки і затвердження проектно-кошторисної документації і закінчуючи продажем власної нерухомості.

Житлові комплекси Атлант-ІФ

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Інформаційний партнер в регіоні
Популярні забудовники Каталог забудовників →