ЖК Клубний будинок

Архів
Забудовник Запорізький домобудівний комбінат
Регіон Запорізька
Місто Запоріжжя
Адреса вул. Олександрівська, 114
Стан архів
Клас еліт
Інфраструктура паркінг, зупинка транспорту 500 м.

Опис ЖК Клубний будинок

Клубний будинок - елітний житловий будинок з невеликою кількістю квартир, що будується за ексклюзивним проектом в престижному районі для вузького кола мешканців.

Клубний будинок завжди відрізняється оригінальністю архітектурного рішення, продуманими плануваннями, якісними матеріалами та дорогим інтер'єром. Перевагами клубного будинку є: зручне розташування, обгороджена територія, що охороняється, підземний паркінг, наявність всіх комунікацій з індивідуальним урахуванням, автономна система опалення.

В інфраструктуру клубного будинку першого поверху можуть входити: більярд, фітнес-зали, салони, дитячі кімнати, кав'ярні, пральні та інші приміщення для комфортного проживання мешканців. Але, як правило, інфраструктура таких будинків закрита від сторонніх. Салони і фітнес-зали в клубному будинку не обов'язкові, тоді як підвищені вимоги висувається до паркінгу.На кожну квартиру передбачено не менше двох машино-місць.Квартири просторі, планування узгоджуються з мешканцями.

Саме такий будинок планується побудувати до 2019 року по вул. Олександрівської, 114.

Будівля майбутнього будинку відноситься до малоповерхової забудови, розташовується в ідеальному районі: в безпосередній близькості до головного проспекту міста, і далеко від шуму і суєти активного соціального життя.В окрузі малоповерхової забудови зелень, насичена інфраструктура.Тихе затишне містечко в самому центрі міста.

ЖК Клубний будинок на карті

Інші комплекси Запорізький домобудівний комбінат

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Запоріжжя
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Запоріжжя Дивитися ціни Запоріжжя→
Квартири Запоріжжя: новобудови і вторинний