ЖК Варшавський

Регіон Рівненська
Місто Сарни
Адреса вул. Технічна
Стан будується
Клас бізнес
Інфраструктура паркінг, школа, зупинка транспорту 500 м.
Контактний mail info@alatyrinvest.com
Сайт

Опис ЖК Варшавський

Житловий комплекс «Варшавський» - унікальний проект у місті Сарни, який започаткує нову будівельну історію одного з найперспективніших регіонів області. Втілює його місцева будівельна компанія «Алатир-С», яка входить у групу компаній «Алатир-Інвест».

Вперше у місті Сарни з’явиться престижний житловий комплекс, при будівництві якого використані європейські інженерні рішення, технології та стандарти, покликані зробити Ваше життя максимально комфортним.

У житловому комплексі бізнес-класу «Варшавський» гармонійно поєднані: вдале розташування поруч із рекреаційною зоною, розвинена інфраструктура, сучасні технології будівництва, високоякісні будівельні матеріали від провідних світових виробників, європейська архітектура і ексклюзивне планування.

Також житловий комплекс «Варшавський» – це не просто квартири, а сучасна організація життєвого простору. Абсолютний комфорт вдома і зручна інфраструктура комплексу, орієнтована на потреби майбутніх господарів. А сучасні технології дозволяють заощаджувати на комунальних послугах.

Вже незабаром, житловий комплекс створить новий архітектурний стиль міста Сарни: вперше будуть побудовані дев’ятиповерхові багатоквартирні будинки, які створять новий орієнтир у місті.

«Рубіновий» та «Смарагдовий»,саме такі назви матимуть будинки житлового комплексу «Варшавський». Ми обрали їх невипадково, адже, як відомо, дорогоцінне каміння володіє особливими енергетичними вібраціями, що приносять процвітання і духовне піднесення. А ми прагнемо, щоб нове житло стало місцем невичерпної енергії, духовної сили та здоров’я для майбутніх мешканців.

«Рубіновий» будинок неодмінно стане джерелом Вашого добробуту та збагаченням життєвою енергією. Адже рубін — камінь влади, сили і бурхливої енергії. Цей камінь вважався найпотужнішим оберегом людини, здатним вберегти його від будь-яких недобрих задумів. До того ж, червоний колір – колір мудрості, мужності та хоробрості.

«Смарагдовий» будинок подарує натхнення і душевне піднесення, спокій, а також притягне успіх у справах і стимулює до розвитку. Здавна вважалося, що смарагд вберігає оселю від негативу та зберігає мир і злагоду в сім'ї. «Смарагдовий» будинок гармонійно поєднує в собі сімейний затишок та гармонію. Тут Ви почуватиметеся комфортно, а головне спокійно.

Віримо, що коштовне каміння, яке закладене в ідею сучасного житлового комплексу – стане оберегом для Вашої родини.

ЖК Варшавський на карті

Ціни в ЖК Варшавський

Цены

  • поточні ціни;
  • динаміка зміни цін;
  • ціни на сайті забудовника.
Дивитися ціни →

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Рівного
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Рівного Дивитися ціни Рівного→
Швидкий пошук