Нерухомість від забудовників

ЖК Простір на Нєдєлина

Архів
Забудовник Пространство
Регіон Одеська
Місто Одеса, Київський район
Адреса вул. Недєліна, 82 А
Стан архів
Клас комфорт
Інфраструктура паркінг, дитячий садочок, школа, зупинка транспорту 500 м.

Опис ЖК Простір на Нєдєлина

В основу концепції житлового комплексу лягла ідея абсолютно нового простору для життя. Місця, де кожен живе, розвивається, пізнає і розкриває себе, взаємодіє з навколишнім світом. Це шанс генерувати ідеї і втілювати цікаві проекти в життя.

Жителі майбутніх «Просторів» зможуть безпосередньо впливати на те, що відбувається в їхньому будинку не тільки на етапі будівництва, але і на етапі усього життя. Наприклад, вирішать, які заклади відкриються на перших поверхах. Придумають, як облаштувати альтанки у дворі. Які культурно-освітні заходи будуть проводитися в «Просторі», яке буде створюватися і розвиватися за їх участю.

ЖК знаходиться в приватному секторі на Чубаевке, в районі 6-ї станції Великого Фонтану. Будинок віддалений від центральної магістралі у вигляді Фонтанської дороги, а це значить, що в квартирі тихо і затишно. Проте, до транспортної розв'язки йти не більше 10 хвилин. Поруч школи, на території ЖК буде приватний дитячий сад.

У «Просторі на Неделина» вперше в Одесі реалізована дизайнерська урбаністична концепція розбиття фасадів на окремі будинки. Індустріальний стиль комплексу в поєднанні з малою поверховістю показують нам, яким стане наше майбутнє. Подібні житлові комплекси стануть трендом завтрашнього дня, оскільки вони - єдина альтернатива млявої сучасної забудови.

ЖК Простір на Нєдєлина на карті

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Одеси
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Одеси Дивитися ціни Одеси→
Реклама
Квартири Одеси: новобудови і вторинний
Відео новобудов Одеси
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Одеси Дивитися відео новобудов Одеси→
Швидкий пошук