ЖК Жигулина роща

Забудовник Владоград
Регіон AP Крим
Місто Сімферополь
Адреса Євпаторійське шосе, 8
Стан будується
Клас комфорт
Інфраструктура паркінг, дитячий садочок, школа, зупинка транспорту 500 м.
Контактний mail rielt@vladograd.com
Сайт

Опис ЖК Жигулина роща

Реалізація проекту «Будівництво мікрорайону «Жигулина роща» це великомасштабний проект, який не має аналогів в Криму. Зведення мікрорайону «Жигулина роща» планується в 7 черг за період з червня 2016 року по квітень 2026 року.

Будівництво першого пускового комплексу першої черги здійснюється в рамках реалізації проекту «Будівництво мікрорайону «Жигулина роща».

Перший пусковий комплекс першої черги загальною площею 33 680,6 м2 являє собою багатоквартирні житлові будинки з вбудовано-прибудованими комерційними приміщеннями громадського призначення, будівництво яких передбачається за період з серпня 2016 року по грудень 2017 року.

Загальна квартирографія першого пускового комплексу першої черги включає 472 квартири.

Реалізація проекту в цілому дозволить забезпечити доступним і комфортним житлом близько 20 000 чоловік. Крім багатоквартирних житлових будинків, планується зведення середньої загальноосвітньої школи, школи розвитку творчості, дитячих дошкільних установ, а також спортивно-оздоровчого комплексу.
Для зручності жителів, в крокової доступності будуть розташовані магазини, кафе, служби побуту, відділення банків і зв'язку, навчальні та розважальні центри та інші, необхідні для комфортного життя об'єкти інфраструктури, завдяки чому створяться нові робочі місця. У мікрорайоні буде окрема парковка на 5000 машиномісць.

Вигідне розташування об'єкта - центр Кримського півострова, дає додаткову можливість жителям масиву швидко дістатися в будь-яку точку Криму. Прилегла розвинена мережа міського громадського транспорту, близьку відстань від авто-, залізничного вокзалів та аеропорту дають нам повне право позиціонувати майбутній мікрорайон як «Мікрорайон моєї Мрії». Завершує загальний благоустрій тісне сусідство з найбільшим торгово-розважальним комплексом Республіки «МЕГАНОМ».

Назва мікрорайону «Жигулина роща» говорить сама за себе: район потопає в зелені і паркових зонах. Для створення мікрорайону залучені кращі фахівці і в майбутніх мешканців буде багато причин пишатися новим місцем свого проживання.

Відео ЖК Жигулина роща

Хід будівництва жК Жигулина роща

ЖК Жигулина роща на карті

Новини ЖК Жигулина роща

26
December
2017
08
March
2017
26
January
2017

Хід будівництва ЖК Жигулина роща

  • Жигулина роща
  • Жигулина роща
  • Жигулина роща
  • Жигулина роща
Дивитися динаміку будівництва → Всі фото →

Інші комплекси Владоград

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Швидкий пошук