Нерухомість від забудовників

ЖК Клевер

Забудовник Грінвуд
Регіон AP Крим
Місто Сімферополь
Адреса вул. Лугова
Стан будується
Клас комфорт
Інфраструктура паркінг, зупинка транспорту 500 м.
Контактний mail office@greenwoodgroup.ru
Сайт

Опис ЖК Клевер

КЛЕВЕР - це життєвий простір для активних, молодих духом людей, відкритих до спілкування в здоровому форматі.Тут все придумано як середовище проживання однолітків та однодумців: сквери і альтанки для тусовок сусідів, спортивні снаряди і тренажери, фітнес-центр для активного і корисного дозвілля.

У конюшини буде цікаво жити тим, хто розуміє і сприймає житло більше, ніж квадратні метри, хто охоче виходить зі своєї квартири заради живої атмосфери людського спілкування.

Молодіжна естетика і філософія проекту втілені в динамічній архітектурі будівель, в організації і начинці внутрішнього простору комплексу, в интерьерно-планувальних рішеннях самих квартир.

Безпечний двір, вільний від машин і асфальту - сучасний цивілізований стандарт.Двір - це Простір, де рухаються люди, а не автомобілі! Комфорт авто забезпечить паркінг по периметру комплексу.Місця вистачить на всіх!КЛЕВЕР відрізняється простором території, відсутністю нагромадження будівель і автомобілів.

ЖК Клевер на карті

Інші комплекси Грінвуд

AP Крим

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Відео новобудов Сімферополя
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Сімферополя Дивитися відео новобудов Сімферополя→
Швидкий пошук