ЖК Адмірал Сенявін ІІ черга

Архів
Забудовник ТавріяІнвестГруп
Регіон Херсонська
Місто Херсон
Адреса Адмірала Сенявіна 154
Стан архів
Клас комфорт
Інфраструктура паркінг, дитячий садочок, школа, зупинка транспорту 500 м.

Опис ЖК Адмірал Сенявін ІІ черга

ЖК «Адмірал Сенявін» - сучасний житловий комплекс європейського класу в Таврійському мікрорайоні м. Херсона. Новобудова зведена на проспекті ім. Адмірала Сенявіна, на IV Таврійському. Всього в п'яти хвилинах знаходиться найбільший на півдні України торгово-розважальний центр «Фабрика».

Квартири в ЖК «Адмірал Сенявін» мають вільне планування. На верхніх поверхах розмістилися пентхауси і видові квартири. Друга черга комплексу оснаститься швидкісним безшумним вантажно-пасажирським ліфтом Otis Elevator 1000. Центральний автономний тепловий пункт цілодобово забезпечить весь комплекс гарячою водою і теплом. Новітня система утилізації відходів позбавить мешканців навіть від натяків на дискомфорт. А власні електропідстанції забезпечать безперебійне енергопостачання комплексу. Артезіанська свердловина буде працьовито подавати до столів кращу в районі воду. Будинок оснащений електроплитами, що істотно підвищує експлуатаційну безпеку комплексу. Системи вентиляції і кондиціонування фасадів, протипожежної сигналізації, система пожежогасіння, сучасні кабельні канали зв'язку (від Data Group) і телебачення забезпечать надійну і стабільну роботу всієї чималому території комплексу.

«Адмірал Сенявін» єдиний житловий комплекс м. Херсона, що пройшов акредитацію в Кредобанк. Тепер для всіх покупців доступна можливість придбати квартиру за пільговою іпотекою. Також доступна безвідсоткова розстрочка від забудовника.

ЖК Адмірал Сенявін ІІ черга на карті

Інші комплекси ТавріяІнвестГруп

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Херсону
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Херсону Дивитися ціни Херсону→
Квартири Херсону: новобудови і вторинний