ЖК Євроград

Архів
Забудовник DAB
Регіон Донецька
Місто Донецьк, Ворошиловський район
Адреса проспект Панфілова, 24
Стан архів
Клас комфорт
Інфраструктура паркінг, дитячий садочок, школа, зупинка транспорту 500 м.

Опис ЖК Євроград

«Євроград» - це сучасний багатофункціональний житловий комплекс, що складається з 6 житлових будинків, які будуть побудовані в єдиному архітектурному стилі. Комплекс зводить ТОВ «Дирекція адміністративних будівель» для затишку і комфорту мешканців у центрі Донецька на проспекті Панфілова, в безпосередній близькості до паркової зони та міського ставу.

Архітектори проекту продумали все до найдрібніших деталей: закрита територія комплексу, велика площа озеленення, дитячі та спортивні майданчики, фітнес- клуб - все це і багато іншого забезпечує комфортні умови проживання, необхідні для життя сучасних людей.

При створенні «Євроград» були використані кращі традиційні та провідні інноваційні технології, успішно зарекомендували себе в будівництві та експлуатації сучасних житлових комплексів у європейських країнах. Це найбільш оригінальна і концептуальна новобудова Донецька.

Цілодобова охорона, професійний відео - моніторинг всього комплексу, протипожежна сигналізація та системи контролю доступу забезпечать належну безпеку.

ЖК Євроград на карті

Інші комплекси DAB

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"